۲۴ آذر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۳۸
کد خبرنگار: 1050
کد خبر: 83595696
۰ نفر

برچسب‌ها

پروژه  آزاد راه چرمشهر - آبیک در مراحل پایانی است

کرج - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه با بهره برداری از پروژه کنارگذر جنوبی تهران و البرز (آزادراه چرمشهر _ آبیک) ترافیک ۲ استان روان می شود، گفت: این پروژه بزرگ در مراحل پایانی قرار دارد.

خیرالله خادمی شامگاه یکشنبه در دیدار با استاندار البرز افزود: پروژه های  بزرگ راه سازی کشور در محدوده البرز به زودی به بهره برداری می رسد که این امر مرهون پیگیری های جدی استاندار البرز است.

وی ادامه داد:  منطقه یک آزادراه تهران - شمال و ادامه آزادراه شهید همت نیز روند بسیار خوبی دارند و پس از افتتاح آنها تحول شگرفی در راه های کشور رقم می خورد.

خادمی اظهارداشت: گستردگی ارتباطات و پیگیری های استاندار البرز در مجموعه وزارتخانه تاثیر بسزایی در روند پیشرفت پروژه ها داشته است.

استان البرز دارای یک هزار و ۴۵۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که ۱۸ درصد ترافیک ایران را به خود اختصاص داده است.

این استان با مشکلات ترافیکی مواجه بوده که برای برون رفت از این ترافیک، دولت پروژه های آزاد راهی متعددی مانند تکمیل آزاد راه تهران - شمال، توسعه بزرگراه شهید همت، احداث آزاد راه آبیک - چرمشهر، بزرگراه شمالی و جنوبی کرج را در دست اقدام قرار داده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =