آغاز ثبت‌نام در پنجمین جشنواره ملی ایده‌ها و فرصت‌ها در حوزه کار آفرینی

تهران - ایرنا - رییس شورای سیاستگذاری پنجمین جشنواره ملی ایده ها و فرصت ها از آغاز ثبت نام متقاضیان شرکت در پنجمین جشنواره ملی ایده ها و فرصت ها خبر داد.

به گزارش معاونت اجتماعی قوه قضاییه، مهدی افتخاری گفت: دبیرخانه این جشنواره ایده های خلاقانه را در چهار حوزه طراحی نرم افزار تلفن همراه، نرم‌افزار رایانه‌ای، بازی رایانه‌ای و انیمیشن دریافت می کند.

وی افزود: پیشگیری از جرایم اقتصادی، فساد اداری، جرایم و آسیب‌های فضای مجازی، اعتیاد و قاچاق مواد مخدر، جرایم و تخلفات رانندگی، جرایم و تخلفات حوزه پزشکی، جرایم مالکیت معنوی، ارائه خدمات حقوقی و قضایی، مشارکت و مسئولیت اجتماعی از جمله محورهای موضوعی این جشنواره است و علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند ایده های استارتاپی خود با موضوعات مطرح شده را در سایت جشنواره به آدرس www.festivalidea.ir  ثبت کنند.

افتخاری اعلام کرد: مهلت ثبت نام در این جشنواره از تاریخ ۲۳ آذر لغایت ۳۰ دی و زمان برگزاری رویداد از تاریخ ۱۹ تا ۲۱ بهمن ۹۸ است.

معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه پنجمین دوره جشنواره ملی ایده‌ها و فرصت‌ها را با محوریت کارآفرینی اجتماعی و استارتاپ‌ها برگزار می کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =