۲۴ آذر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۲۵
کد خبرنگار: 2240
کد خبر: 83595628
۰ نفر

برچسب‌ها

 آغاز اجرای طرح هر مسجد یک حقوقدان در البرز

کرج - ایرنا - دستگاه قضایی استان البرز ، طرح هر مسجد یک حقوقدان را در مساجد این استان اجرایی کرد.

حسین فاضلی هریکندی رییس کل دادگستری استان البرز شامگاه یکشنبه در آیین آغازین این طرح که با حضور معاون فرهنگی قوه قضاییه در مسجد صاحب الزمان(عج) کرج برگزار شد، افزود:

این طرح 40 مسجد استان البرز اجرایی می شود که از این تعداد ١٣مسجد مربوط به کرج و مابقی در دیگر شهرستان های استان است.
وی با بیان اینکه طرح هر مسجد یک حقوقدان به دیگر مساجد استان نیز گسترش داده می شود، اظهار داشت: هدف این است که افراد بتوانند از مشاوره های حقوقی برخوردار و مشورت های لازم را دریافت تا مشکلی ایجاد نشود.
وی اضافه کرد: شاید در واحدهای قضایی وقت زیادی برای رسیدگی به مشکلات مردم وجود نداشته نباشد که به همین منظور از ظرفیت مشاوره حقوقی در مساجد می توان بهره گرفت.
فاضلی هریکندی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه از ویژگی های مهم دوره جدید قوه قضاییه طرح تحول است گفت: وظیفه خودمان می دانیم که این طرح را در مساجد بیشتری تسری دهیم.
وی افزود: همچنین هدف این است که اگر مشکلی نیز ایجاد شد قبل از اینکه به صورت پرونده قضایی در محاکم قضایی مطرح شود با مشاوران حقوقی مطرح تا با تکالیف خود آشنا شوند.
رییس کل دادگستری البرز با اشاره به بازدیدهای سرزده به واحدهای قوه قضاییه و دیدارهایی که در این ارتباط با مدیران این واحدها در استان صورت گرفته گفت: حاصل این شناخت گزارش های صد روزه ای بود که تدوین و خدمت ریاست قوه ارائه شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =