تمرین تیم امید در سایه مصدومیت سه بازیکن؛ مشکل نورافکن جدی است

تهران- ایرنا- دومین تمرین تیم فوتبال امید در حالی برگزار شد که سه بازیکن به دلیل مصدومیت در این تمرین شرکت نکردند.

به استثنای بازیکنان دو باشگاه صنعت نفت و ماشین‌سازی که امشب به اردوی تیم امید ملحق خواهند شد سایر نفرات دعوت شده امروز در تمرین تیم المپیک حضور یافتند.

امید نورافکن، علی شجاعی و مهران درخشان‌مهر  به دلیل مصدومیت به صورت اختصاصی در اختیار پزشک تیم بودند. علیرضا شهاب فیزیوتراپ تیم امید با بیان این موضوع اظهار داشت: متاسفانه این سه بازیکن با مصدومیت در تمرین تیم حاضر شدند که حاصل برخورد در بازی‌ها یا تمرینات باشگاهی بوده و ما در حال پیگیری برنامه آماده‌سازی آنها هستیم.

وی در ادامه افزود: توصیه ما این است که هر ٣ بازیکن تمرین سبک داشته باشند و حداقل در یک هفته آینده در بازی یا تمرین جدی حضور نداشته باشند. مصدومیت نورافکن نسبت به شجاعی و درخشان‌مهر جدی‌تر است. آسیب‌دیدگی از ناحیه دنده موجب خونریزی شده و التهاب در این بخش به صورت واضح دیده می‌شود. وارد آمدن هر ضربه دیگری می‌تواند موجب تشدید جدی مصدومیت شود. توصیه ما این است که هر ٣ بازیکن در روزهای آتی از امکانات موجود در مجموعه مرکز ملی فوتبال جهت طی مراحل درمان خود استفاده کنند تا بتوانند در پایان مدت مورد نظر با سلامتی کامل به میادین بازگردند.

سایر نفرات تمرین پرفشار و متنوعی را برگزار کردند که به مرور برنامه‌های تاکتیکی، حرکات ترکیبی، مرور  ضربات ایستگاهی و تغییر منطقه بازی اختصاص داشت.  

تمرینات شاگردان حمید استیلی روز دوشنبه در ۲ نوبت صبح و بعد از ظهر دنبال می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =