۲۴ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۵۱
کد خبرنگار: 1435
کد خبر: 83595539
۰ نفر

برچسب‌ها

مدارس شهرستان دشتی دوشنبه تعطیل شد

بوشهر- ایرنا- فرماندار دشتی استان بوشهر گفت: به علت تشدید بارندگی کلیه مدارس شهرستان دشتی در نوبت صبح و عصر فردا دوشنبه تعطیل خواهد بود.

عبدالله نادری روز یکشنبه در نشست ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی  مدیریت بحران شهرستان دشتی افزود:  بنا بر اعلام و  اخطاریه  هواشناسی  یک سامانه بارشی بسیار قوی همراه با طوفان و  رعد و برق و تگرک از دوشنبه تا چهارشنبه  در استان بوشهر فعال است  و ضرورت دارد کلیه مدیران دستگاههای اجرایی  شوراها و شهرداران و بخشداران و دهیاران  در آماده باش کامل باشند.

وی یادآورشد:  سالن های ورزشی و اماکن عمومی آماده اسکان اضطراری خواهند شد.

نادری گفت: اداره  حمل ونقل و راهداری باید کلیه مسیرهای مسدود شده را بازگشایی کند و راهداران به ویژه درنقاط کوهستانی و سخت گذر با ماشین الات راهسازی آماده بازگشایی مسیرها و امداد رسانی  باشند.

فرماندار دشتی تصریح کرد : از امروز تا پایان هفته مرخصی کلیه مدیران شهرستان لغو شده و همه مسئولان باید در منطقه حضور داشته باشند.

نادری اضافه کرد: در صورت وقوع سیل و مسدود شدن مسیری باید  به مردم اطلاع رسانی شود.

وی به  تلاطم دریا در روزهای آینده اشاره کرد و گفت:  از رفتن کلیه شناورها و قایق های صیادی و تجاری به دریا جلوگیری شود و افراد سعی کنند از ورود به حریم و بستر رودخانه ها به ویژه رودخانه مند به عنوان بزرگترین رودخانه استان بوشهر  خودداری کنند.

نادری افزود: در صورت  ادامه و تشدید بارش ها در مورد تعطیلی روز سه شنبه تصمیم گیری و اطلاع رسانی خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =