حمایت تمام‌قد فدراسیون فوتبال از تیم ملی فوتسال

تهران- ایرنا- نخستین نشست ستاد ۲۰۲۰ فوتسال با حضور رییس فدراسیون فوتبال برگزار شد و مهدی تاج بر حمایت از تیم ملی فوتسال با تمامی قوا و تامین تمامی ملزومات روند آماده‌سازی تاکید کرد.

در این نشست که با حضور مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال، اعضای کادر فنی و اجرایی تیم ملی فوتسال، سازمان تیم‌های ملی و لیگ فوتسال، کمیته فوتسال و مرکز ملی فوتبال به همراه سایر بخش‌ها و کمیته‌های فدراسیون فوتبال برگزار شد، هماهنگی‌های لازم پیرامون شرایط برگزاری اردوهای آماده‌سازی، برنامه‌های تدارکاتی تیم ملی فوتسال و همچنین ملزومات مورد نیاز این تیم صورت گرفت.

رییس فدراسیون فوتبال در این نشست عنوان کرد:تیم ملی فوتسال باید با تمام قوا و تامین تمامی ملزومات روند آماده‌سازی خود را به بهترین شکل دنبال کند و فدراسیون فوتبال از تمامی برنامه‌های این تیم در مسیر آماده‌سازی با تمامی امکانات موجود حمایت خواهد کرد.

تاج در ادامه افزود: هیچ تفاوتی بین تیم‌های ملی از نظر استفاده از امکانات و حمایت و پشتیبانی وجود نداشته و نخواهد داشت و این تیم هم از امکانات تمرینی، مجموعه پک، امکانات هتلینگ، کادر پزشکی و تمامی بخش‌های مورد نیاز استفاده خواهد کرد. هدف فدراسیون فوتبال آماده‌سازی تیم ملی فوتسال در بهترین شرایط ممکن است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =