رییس سازمان بهره وری: نیروهای نظامی پیشران توسعه دیگر بخش‌ها   

تهران- ایرنا- رییس سازمان ملی بهره‌­وری کشور گفت: نظم و انضباط کاری حاکم بر نهادهای نظامی و دفاعی عامل اولیه کلیدی برای حرکت به سوی کارآمدی است و نیروهای نظامی همواره پیشران دیگر بخش‌ها در توسعه محسوب می شوند. 

به گزارش سازمان ملی بهره وری کشور،«فاطمه پهلوانی» روز یکشنبه در نشست با متولیان بهره­‌وری دستگاه­‌های اجرایی، در جمع کمیته­‌های بهره­‌وری وزارت دفاع و سازمان‌های تابعه افزود: توجه به بعد کارایی در بهره‌­وری برای سازمان‌­های ایرانی بسیار مهم است.

وی اضافه کرد: بهره­‌وری هدف نهایی عملکرد یک سازمان به حساب می آید، بنابراین باید همانند چتری گسترده همه اقدام های دیگر اعم از ارتقای کیفیت فرآیند و فرآورده، استانداردسازی، ارزیابی عملکرد و سایر اقدامات موثر را در برگیرد.

رییس سازمان ملی بهره‌وری گفت: در بسیاری از کشورهای توسعه یافته، ارتش­‌ها همواره پیشران توسعه بوده­‌اند. توان برنامه‌­ریزی بالا توام با نظم‌­پذیری و دقت در اجرا در کنار مسوولیت‌­پذیری در نیروهای نظامی از آنها مجموعه­‌هایی پویا و در حال رشد ساخته است.

وی تمرکز و توجه وزارت دفاع بر بهره ­وری را نتیجه­ سه عامل مسوولیت پذیری و انگیزه بالا در رده­ های مختلف مدیریت و کارشناسی این مجموعه، نظم و انسجام مدیریتی و دانش و تخصص انباشته در مجموعه وزارت دفاع و سازمان­های تابع دانست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =