بعد از مجموعه پِک، حالا تِک هم افتتاح شد

تهران- ایرنا- مرکز تجهیزات ورزشی تیم‌های ملی ( T.E.C ) با هدف حمایت و پشتیبانی و تدارکات تیم‌های ملی به منظور بهره‌برداری متناسب تجهیزات ورزشی جهت ۱۸ تیم ملی مردان و زنان احداث شد.

مراسم افتتاحیه مرکز تجهیزات در مرکز ملی فوتبال (انبار تجهیزات ورزشی- T.E.C) با حضور مهدی تاج، محمدرضا ساکت، حمید استیلی، محمد ناظم‌الشریعه، ابوالفضل کریمیان و سعید قاسمی برگزار شد.

گفتنی است، مرکز تجهیزات ورزشی تیم‌های ملی ( T.E.C ) با هدف حمایت و پشتیبانی و تدارکات تیم‌های ملی به منظور بهره‌برداری متناسب تجهیزات ورزشی جهت ۱۸ تیم ملی مردان و زنان احداث شد.

هدف از تشکیل و ایجاد انبار تجهیزات، تامین و نگهداری تجهیزات ورزشی مورد نیاز تیم‌های ملی در تمامی رده‌ها و تمامی فعالیت‌های مربوط به تهیه و نگهداری و تحویل تجهیزات ورزشی در زمان تمرین و مسابقه است. بر اساس فرآیند سازمان‌یافته، تیم‌ها تجیهزات و وسایل مورد نیاز خود را از این مرکز دریافت کرده و پس از استفاده آن، بار دیگر وسایل را به T.E.C باز می‌گردانند.

این مرکز با رویکرد ارتقا امکانات و اضافه کردن تجهیزات مدرن و جدید تمرین و مسابقه و ریکاوری و ایجاد شرایط یکسان و یکنواخت در بهره برداری جهت تمامی تیم‌ها احداث شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =