۲۴ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۳۱
کد خبرنگار: 2493
کد خبر: 83595325
۳ نفر

برچسب‌ها

دزدان شماره ۴۳ به روی صحنه تئاتر

تهران- ایرنا- نمایش «دزدان شماره ۴۳» که عنوان نمایشی برگرفته شده از نمایشنامه همه دزدها که دزد نیستند است از دهم دی ماه به روی صحنه می‌رود.

همه دزدها که دزد نیستند اثر داریو فو نویسنده، کارگردان و آهنگساز ایتالیایی است، قرار است با عنوان دزدان شماره ۴۳ از دهم دی ماه روی صحنه برود.

این نمایش قرار است اینبار به کارگردانی شاهین صادقیان در پردیس تئاتر سپند روی صحنه برود و روایتی تازه از این نمایش نام‌آشنای ادبیات ایتالیا دارد.

شاهین صادقیان که پیش از این با اثری چون فصل شکار بادبادک‌ها به روی صحنه رفته است کارگردانی این نمایش کمدی را برعهده دارد و قرار است ۳۰ شب اجرا داشته باشند. 

وی درباره این نمایش اظهار کرد: قرار است یک نگاه جدیدی به متن همه دزدها که دزد نیستند داشته‌باشیم.  داریو فو برنده جایزه نوبل است و فردی شناخته شده در ادبیات ایتالیا و جهان به حساب می‌آید. این متن نیز بارها در ایران کار شده اما ما سعی کرده‌ایم که با نگاه و ایده‌ای جدید آن را روی صحنه ببریم. 

صادقیان ادامه داد: اسم نمایشنامه نیز دزدان شماره ۴۳ است و این روزها درحال تمرین هستیم. قرار است با تیمی درجه یک به روی صحنه برویم و هدفمان این است که تمام مردم را درگیر این کار کنیم و تنها به دنبال جذب مخاطبان تئاتری نیستیم. همچنین برای علاقه‌مندان مسابقه طراحی پوستر و عکاسی نیز در نظر گرفته‌ایم تا دوستان علاقه‌مند در این دو حوزه نیز در کنار ما باشند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =