از تعویق جشنواره اکبر رادی تا نمایش باق وحش

تهران- ایرنا- تعویق در برگزاری دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی و اجرای «باق وحش» نمایش جدید گروه خورشید خبرهای امروز تئاتری هستند.

برگزاری دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی به تعویق افتاد

دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی که قرار بود از روز چهارشنبه ۲۷ آذرماه سال جاری در تهران برگزار شود، به دلیل عدم تامین بودجه لازم برای برگزاری این رویداد هنری و فرهنگی ناشی از عدم انجام به موقع تعهدات از سوی حامیان مالی، به تعویق افتاد.

دبیرخانه دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: برخی از نهادها و سازمان‌های اجتماعی و دولتی که قرار بود هر یک در تامین هزینه‌های برگزاری این جشنواره سهمی داشته باشند، تعهدات خود را در زمان لازم انجام ندادند و با وجود تلاش مستمر و همه‌جانبه دبیر دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی و اعضای هیات‌مدیره بنیاد اکبر رادی و برگزاری نشست‌های مکرر و نامه‌نگاری‌های پیوسته، این مهم تاکنون به انجام نرسیده، از این رو با تصمیم هیات‌مدیره بنیاد اکبر رادی و رییس شورای سیاستگذاری با احترام به همه هنرمندان متقاضی شرکت در بخش‌های مختلف این جشنواره و اظهار تاسف از بدقولی نهادهای مذکور، دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی در تاریخ دیگری در سال جاری برگزار می‌شود.

بنا به اعلام دبیرخانه دومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی، تاریخ جدید برگزاری این جشنواره متعاقبا از طریق روابط عمومی آن به شرکت‌کنندگان و رسانه‌های گروهی اعلام می‌شود.

گروه تئاتر خورشید به سراغ باق وحش رفت

گروه تئاتر خورشید به سرپرستی کامیار معتمدیان که سال ۹۷ نمایش موفق آنشرلی با موهای خیلی قرمز را به عنوان اثر برگزیده بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران در سالن اصلی تالار مولوی به صحنه برد، در جدیدترین تجربه خود نمایش باق وحش را به صحنه می برد.

باق وحش نوشته فراز مهدیان دهکردی با کارگردانی امیربهاور اکبرپوردهکردی از نیمه اول دی در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر اجرای عمومی خود را آغاز می کند.

به زودی عوامل و بازیگران این نمایش معرفی می شوند.

حاشا و یک + دو از دیگر آثار گروه تئاتر خورشید هستند که با کارگردانی امیربهاور اکبرپوردهکری به صحنه رفته اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =