میزگرد تخصصی " نهضت تولید ملی " در ایرنا شهرکرد برگزار شد

شهرکرد- ایرنا- میزگرد تخصصی "نهضت تولید ملی" با تاکید بر رهنمون‌های مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از تولید داخلی ، روز یکشنبه با حضور کارشناسان و مسئولان بخش‌های دولتی و خصوصی چهارمحال و بختیاری از سوی خبرگزاری جمهوری اسلامی استان (ایرنا) برگزار شد.

در این میزگرد تخصصی سجاد رستمی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت، ذبیح‌الله غریب رییس سازمان جهاد کشاورزی، اسماعیل الله‌دادی مدیرکل گمرک، جلیل‌الله رضوی دهکردی دبیر اتاق بازرگانی، صنایع، معاون و کشاورزی، حسن شمسی‌پور دهکردی معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت و محمدکاظم منزوی معاون امور صنایع اداره کل صنعت، معدن و تجارت و مسعود سوردی مسوول خانه صنعت و معدن چهارمحال و بختیاری حضور داشتند.

شرکت‌کنندگان در این میزگرد در خصوص وضعیت کشور و چهارمحال و بختیاری در حوزه‌های مختلف مرتبط با نهضت تولید، آسیب‌ها، نقاط قوت و ضعف، چالش‌ها، فرصت‌ها و توانمندی‌ها این بخش ایران سخن کردند.

به گزارش ایرنا، تاکنون میزگردهای تخصصی در موضوعات مختلف با حضور مسئولان و کارشناسان متخصص، علمی و دانشگاهی از سوی خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز چهارمحال و بختیاری برگزار شده است.

مشروح میزگرد تخصصی "نهضت تولید ملی" به‌زودی از سوی ایرنا مرکز شهرکرد به نشانی https://www.irna.ir در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =