پخش زنده مسابقات بین‌المللی کشتی در ۶ سینمای خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- ششمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های کشتی آزاد و فرنگی جهان در ۶ سینمای استان خراسان شمالی به صورت زنده پخش می‌شود.

سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رقابت‌های جام باشگاه‌های کشتی جهان در دو رشته آزاد و فرنگی در سالن ورزشی دانشگاه بجنورد برگزار می شود که این رویداد مهم ورزشی به صورت زنده از سینماهای سراسر استان هم پخش خواهد شد.  

ابوالحسن حیدری افزود: این اقدام در راستای دسترسی راحت تر هم استانی ها انجام می شود تا علاقه مندان بتوانند از این رویداد فرهنگی و ورزشی به شکل ویژه بهره ببرند.
وی گفت: رقابت های جام باشگاه های کشتی جهان از ۲۷ تا ۲۹ آذرماه در سینماهای استان به صورت زنده پخش می شود و علاقه مندان می توانند برای تهیه بلیت این رویداد ورزشی به سینماهای استان مراجعه کنند.
حیدری اظهار داشت: سینماهای گلشن، عمیق و داریوش در بجنورد، نسیم اسفراین، غدیر شیروان و سینما اندیشه آشخانه میزبان تماشاگران ششمین دوره مسابقات کشتی باشگاه های جهان می شوند.  
وی همچنین از آماده سازی سالن های آمفی تئاتر دانشگاه بجنورد و دانشگاه علمی- کاربردی برای پخش زنده این مسابقات کشتی خبر داد.

تاکنون کشتی‌گیران هفت کشور برای حضور در مسابقات کشتی جام باشگاه‌های جهان، که به میزبانی بجنورد، مرکز خراسان شمالی برگزار می شود، اعلام آمادگی کرده‌اند.

ششمین دوره مسابقات جام باشگاه های کشتی آزاد و فرنگی جهان از ۲۶ تا ۲۹ آذر به میزبانی شهرستان بجنورد برگزار می شود.

خراسان شمالی ۴۵ هیات ورزشی با افزون بر ۲۹ هزار ورزشکار سازمان یافته دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =