رییس جمهوری بر تکمیل پروژه های راه سازی البرز تاکید دارد

کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: تسریع در پیشرفت و تکمیل پروژه‌های راه سازی البرز با توجه به حجم بالای ترافیک ملی مورد تاکید رییس جمهوری است.

عزیزاله شهبازی روز یکشنبه در بازدید از روند پیشرفت پروژه خط ۲ قطارشهری کرج افزود: با پشتیبانی دولت پروژه قطارشهری گلشهر- هشتگرد که تا چندی پیش به علت نبود اعتبار  به فراموشی سپرده شده بود ظرف سه ماه با جدیت پیگیری شد.

وی ادامه داد: براین اساس، حدود ۳۵۰ میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شده و اکنون در مراحل پایانی قرار دارد.
شهبازی گفت: برای فاز یک پروژه آزاد راه تهران - شمال و ادامه آزاد راه شهید همت در البرز نیز  پس از حضور معاون رییس جمهوری ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت.
استاندار البرز اضافه کرد: اکنون پروژه چرمشهر - آبیک نیز در محدوده البرز تکمیل شده و کمربند شمالی کرج نیز روند بسیار خوبی را طی می کند.
شهبازی اظهار داشت: در شرایطی که محدودیت‌های مالی در کشور برای پیشبرد پروژه ها وجود دارد، پروژه قطار شهری کرج با همت و پیگیری‌های شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج با سرعت خوبی در حال پیشرفت است.


وی افزود: برای به سرانجام رسیدن پروژه مهم و حائز اهمیت قطار شهری کرج به طور قطع پیگیری و بازدید خواهیم داشت و با اهتمام ویژه‌ای درصدد گره گشایی خواهیم بود.
استاندار البرز گفت: سهم دولت نیز در این پروژه به طور قطع تامین می شود بنابراین تجهیزات و امکانات لازم برای پیشرفت پروژه تهیه شده تا در روند کار مانعی ایجاد نشود.
شهبازی افزود: حضور رسانه‌ها همواره مثمرثمر بوده چراکه نقاط قوت را برای امیدافزایی به سمع و نظر مردم می رسانند و کاستی ها را با هدف بهبود امور رصد کرده و گزارش می دهند.

استان البرز دارای یک هزار و۴۵۰ کیلومتر آزاد راه ، بزرگراه ، راه اصلی و فرعی است که ۱۸ درصد ترافیک کشور مربوط به جاده های این استان می‌باشد.

کلنگ خانه های سازمانی قضایی نیروهای مسلح استان با حضور استاندار البرز
کلنگ خانه های سازمانی قضائی نیروهای مسلح استان با حضور استاندار البرز و رییس  سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور بر زمین خورد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، در این مراسم که روز یکشنبه با حضور شهبازی استاندار البرز و حجت الاسلام و المسلمین بهرامی رییس  سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور برگزار شد، بازدیدی نیز از روند تکمیل ساختمان اداری و آموزشی سازمان قضائی استان البرز صورت گرفت.
ساختمان اداری و آموزشی سازمان قضائی استان البرز که با اعتباری حدود ۱۵ میلیارد تومان در حال تکمیل است، طبق پیش بینی های صورت گرفته در نیمه اول سال ۹۹ به بهره برداری می رسد.
همچنین خانه های سازمانی قضائی نیروهای مسلح استان نیز با اعتباری حدود ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در دستور کار قرار گرفته و تا پایان سال ۹۹ تکمیل خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =