تصادفات منجر به فوت و جرح در گردنه صایین کاهش یافت

اردبیل - ایرنا- فرماندار نیر گفت: با تلاش پلیس راه اردبیل- سراب و دستگاه‌های متولی امسال تصادفات منجر به فوت و جرح در گردنه صایین کاهش یافته است.

ابراهیم امامی روز یکشنبه در جلسه شورای ترافیک شهرستان نیر که با حضور فرمانداران شهرستان‌های نیر و سراب در پایگاه اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گردنه صایین تشکیل شد، افزود: ۱۷ کیلومتر از جاده قدیم نیر به سراب روکش آسفالت شده و مابقی نیز سال آینده اجرایی خواهد شد و در صورت لزوم و بحرانی از این مسیر استفاده خواهد شد.

 امامی از آمادگی نیروهای خدمات‌رسان در طرح زمستانی خبر داد و گفت: بمنظور ارائه خدمات به مسافران ۳۲ دستگاه سنگین و نیمه‌سنگین اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جهت برف‌روبی آماده می‌باشد.

وی به انسجام دستگاه‌های متولی در طرح زمستانی در ۲ شهرستان نیر و سراب تاکید کرد و گفت: گردنه صایین جزو گردنه‌های مهم استان می‌باشد و برای باز نگه‌داشتن این جاده در زمستان هر ۲ شهرستان باید با تعامل اقدام نمایند.

ایرج ثقفی ، فرماندار شهرستان سراب هم در این نشست مدیریت در بحث بحران را مهم دانست و گفت: تمام دستگاه‌های متولی در مدیریت بحران ۲ شهرستان نیر و سراب با هماهنگی یکدیگر در رفع مشکل در گردنه صایین تلاش کنند و در این راستا گام‌های مثبتی برداشته شده است.  

شهرستان نیر در ۳۰ کیلومتری جنوب غربی اردبیل واقع است، استان اردبیل از طریق جاده نیر - سراب به استان آذربایجان‌شرقی مرتبط می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =