تیم‌های شرکت کننده در مسابقات جام باشگاه‌های کشتی جهان مشخص شدند

بجنورد- ایرنا- رییس سازمان لیگ کشتی گفت: ۱۴ تیم برای حضور در ششمین دوره جام باشگاه‌های کشتی آزاد و فرنگی جهان اعلام آمادگی کرده‌اند که هشت تیم در بخش آزاد و ۶ تیم هم در بخش فرنگی است.

 عبدالمهدی نصیرزاده گفت: تاکنون تیم‌های بازار بزرگ ایران، اترک خراسان شمالی و دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان نمایندگان ایران حضور خود را قطعی کرده‌اند و از سوی دیگر ۵ تیم باشگاهی از کشورهای چین، قرقیزستان، گرجستان، جمهوری آذربایجان و هند اعلام آمادگی کرده اند.

وی گفت: در رشته کشتی فرنگی نیز تیم های بازار بزرگ ایران، سینا صنعت ایذه و گهر زمین سیرجان به عنوان ۳ تیم برتر لیگ برتر و نمایندگان ایران در جام باشگاههای جهان حاضر خواهند بود،  از طرف دیگر تیم‌های جمهوری آذربایجان، گرجستان و هند هم حضور خود را قطعی کرده‌اند.

وی افزود: در صدد هستیم تا تیم ارمنستان هم به این جمع ملحق شود.

نصیرزاده افزود: البته تیم روسیه هم اعلام آمادگی کرده بود، اما شرایطی پیش آمد که حضور این تیم میسر نشد.  

وی در رابطه با شرایط سالن برگزاری مسابقات و آمادگی میزبان خاطر نشان کرد: از همان ابتدا هم  می دانستیم، استان خراسان شمالی از نظر زیرساختی برای برگزاری چنین رویداد بزرگی شاید در برخی موارد نقص هایی داشته باشد؛ با این حال با حمایت و پیگیری مسئولان استانی به ویژه شخص استاندار شرایط بسیار خوبی در بجنورد حکم فرما شده است و هدف این بود که با برگزاری مسابقات در چنین شهری باعث توسعه زیرساخت های ورزشی در آن استان شویم.

ششمین دوره مسابقات جام باشگاه های کشتی آزاد و فرنگی جهان، از ۲۶ تا ۲۹ آذر به میزبانی شهرستان بجنورد برگزار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =