۲۴ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۱۱
کد خبرنگار: 1494
کد خبر: 83594795
۰ نفر

برچسب‌ها

سقف دبستان فجر روستای بلادیه دزفول فرو ریخت

دزفول - ایرنا - سقف دبستان فجر روستای بلادیه واقع در بخش چغامیش شهرستان دزفول به دلیل فرسودگی فرو ریخت.

محمدعلی قبادی رییس شورای اسلامی روستای بلادیه دزفول روز یکشنبه با اعلام این خبر به ایرنا گفت: سقف مدرسه هنگام بارندگی در شب و زمانی که دانش‌آموزان در مدرسه نبودند، ریزش کرد.

وی با بیان اینکه دبستان فجر از مدارس فرسوده منطقه است، افزود: احتمال تلفات دادن درصورت ریزش سقف در روز بسیار بالا بود که خوشبختانه شب این اتفاق افتاد.

رییس شورای روستای بلادیه دزفول اظهارداشت: با وجود وضعیت نامناسب این مدرسه و احتمال ریزش دیوارهای جانبی و سقف کلاس دیگر، همچنان دانش‌آموزان در حال تحصیل در این مدرسه هستند.

وی با تاکید بر لزوم بازسازی هرچه سریعتر این مدرسه افزود: احتمال فرو ریختن سقف می‌رفت لذا پیش از این اتفاق وسایل داخل مدرسه از جمله میز و نیمکت‌ها تخلیه شدند.

قبادی گفت: حدود ۲ سال قبل موضوع فرسوده بودن مدرسه را به آموزش و پرورش اعلام کردیم ولی متاسفانه هنوز اقدامی برای تخریب و نوسازی این مدرسه صورت نگرفته است.

رییس شورای روستای بلادیه دزفول اظهارداشت: آموزش و پرورش یک کانکس نیز به ما تحویل داده ولی وضعیت آن بسیار نامناسب است.

وی افزود: حدود ۹۴ دانش‌آموز ابتدایی دختر و پسر در دبستان فجر روستای بلادیه مشغول تحصیل هستند.

شهرستان دزفول از شهرستان های برتر کشور در زمینه فعالیت خیران مدرسه‌ساز است که انتظار می‌رود با مدیریت آموزش و پرورش و استفاده از ظرفیت خیران در اسرع وقت مدرسه فجر روستای بلادیه تخریب و بازسازی شود. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =