فرماندار ممسنی:جبهه بندی کاذب،اهمیت انتخابات را به حاشیه می‌برد

شیراز- ایرنا- فرماندار ممسنی گفت: ایجاد جبهه بندی‌های کاذب بین مردم موجب ناامیدی و یاس در بین آنان می شود و اهمیت انتخابات را به حاشیه خواهد کشاند.

داوود ایوبی، یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: قوم‌گرایی و طایفه‌گرایی و دامن زدن به اختلافات طایفه‌ای نیز از مواردی است که انتخابات را با چالش مواجه خواهد کرد.

وی ادامه داد:‌هرگونه جهت‌گیری مجریان و ناظران در انتخابات پیش‌رو باعث ایجاد بی‌اعتمادی در مردم و تضییع حقوق رای دهندگان و کاندیداها خواهد شد.
ایویی بیان کرد: هم از اعضای هیات اجرایی و هم هیات نظارت انتخابات شهرستان انتظار است که همچنان که در گفتار خود بر لزوم رعایت بی‌طرفی تاکید می‌کنند با چینش و استقرار نیروهای بی‌طرف و بی‌حاشیه در شعب اخذ رای در عمل نیز این مساله را اثبات کنند.
او اظهار داشت: فرمانداری ممسنی برای برگزاری انتخابات سالم، آرام و پرشور، از ظرفیت علما، روحانیون، معتمدین، بزرگان، فعالان سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و نخبگان شهرستان استفاده خواهد کرد.

فرماندار ممسنی با اشاره به آمادگی عوامل اجرایی این شهرستان برای برگزاری انتخاباتی آرام و بی‌حاشیه گفت: قطعا بی‌طرفی مجریان انتخابات زمینه‌ساز برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور خواهد بود.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و نخستین انتخابات میان دوره ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری دوم اسفند ۹۸ برگزار می شود.
شهرستان ممسنی به مرکزیت نورآباد در ۱۶۳ کیلومتری غرب شیراز قرار دارد.

اخبار مرتبط