مدیرکل راه و شهرسازی گیلان : از همه ظرفیت ها در رفع مشکلات راههای استان بهره می گیریم

رشت - ایرنا - مدیر کل راه و شهرسازی گیلان با بیان اینکه در راستای غلبه برمحدودیت ها و تنگناهای مالی و تحریمی با دستور وزیرراه و تفاهم به عمل آمده از زیرساخت ها، امکانات و تجهیزات اداره کل راهداری جهت جبران کاستی ها و پیشبرد بهتر پروژه ها استفاده می کنیم.

ماکان پدرام در جریان بازدید از پروژه های راه شهرستان ماسال وگفت و گو با فرماندار این شهرستان افزود : کمبود اعتبارات و مشکلات پیش روی این اداره کل، بسیار است از این رو با توجه به این محدودیت ها در سال جدید پروژه جدیدی برای اجرا تعریف نشده است.

 وی تصریح کرد : تلاش برای تکمیل پروژه های نیمه تمام گذشته است اما  امیدواریم با استفاده از همه ظرفیت ها و منابع نسبت به رفع مشکلات شهرستان ماسال در حوزه راه گام برداریم.

فرماندار ماسال هم با تاکید بر لزوم توجه ویژه به پروژه های راه و شهرسازی این شهرستان گفت :

شهرستان ماسال در حوزه  راه های مواصلاتی در مضیقه است و با وجود مسائل و تنگناهای مالی اداره کل راه و شهرسازی؛ با توجه به شرایط حاکم بر این شهرستان، انتظار می رود توجه ویژه ای به زیرساخت های مواصلاتی آن شود.

 وحید پور حضرت در نشست بررسی مشکلات حوزه راه و شهرسازی شهرستان ماسال؛ آسفالت راه ماسال به گیلوان را از مطالبات دیرین مردم منطقه دانست وگفت : در سنوات گذشته این پروژه به پیمانکار ارجاع شده، اما متاسفانه بنا به دلایلی متوقف شد و اینک انتظار است با پیگیری جدی اداره کل راه و شهرسازی این پرژه در اسرع وقت اجرایی شود.

فرماندار ماسال تعریض کامل محور کلیدبر به ماسال، آسفالت راه های روستایی شهرستان و تعریض ورودی شهرهای ماسال و شاندرمن از دیگر ضرورت های این شهرستان در حوزه راه خواند و گفت : امید است شاهد تسریع در روند اجرایی این پروژه ها باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =