نکیسا: بهتر است رادوشوویچ از پرسپولیس برود

تهران- ایرنا- دروازه‌بان اسبق پرسپولیس گفت: بوژیدار رادوشوویچ باید به تیمی برود که فرصت بیشتری برای بازی داشته باشد چون علیرضا بیرانوند بهترین دروازه‌بان آسیا است.

نیما نکیسا در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا در مورد دیدار پرسپولیس برابر سایپا که با برتری سرخپوشان همراه بود گفت: بازی خوبی بود و نتیجه این مسابقه موجب شد تا رقابت در بالای جدول به اوج برسد. امسال تیم‌های خوبی در لیگ حضور دارند و این موضوع باعث شده تا از هر نظر رقابتی، لیگ در سطح خوبی قرار بگیرد.

وی افزود: رقابت جذابی امسال بین پرسپولیس، سپاهان و استقلال در بالای جدول به وجود آمده است. پرسپولیس توانست روند خوبی را در پیش بگیرد. استقلال هم به یکباره توانست خود را به یکی از مدعیان اصلی بدل کند. این رقابت جذاب در نهایت به بالا رفتن سطح لیگ ما منجر می‌شود. به غیر از این سه تیم، تیم‌هایی مانند نفت مسجد سلیمان با هدایت مهدی تارتار هنوز شکستی را در کارنامه نداشته و عملکرد خوبی را به نمایش گذاشته‌اند. شهر خودرو یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است. نساجی فوتبال زیبایی را به نمایش می‌گذارد. از طرفی خیلی تیم‌های مدعی دیگر مانند ذوب‌آهن نتوانستند شرایط خوبی را تجربه کنند. همه این‌ها باعث شده تا لیگ جذابی را شاهد باشیم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد شانس سرخپوشان برای کسب چهارمین قهرمانی متوالی تصریح کرد: هنوز هم پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی است به شرطی که تقویت شود. آنچه که در پرسپولیس می‌بینیم این است که تیم خوب بازی می‌کند و عملکرد خوبی دارد اما برای اینکه موفقیت‌هایش را تکرار کند باید تقویت شود.

نکیسا در مورد عملکرد خوب رادوشوویچ در فصل جاری اضافه کرد: رادوشوویچ دروازه‌بان خوبی است و این را ثابت کرده است اما حرف من این است که چرا چند صد هزار یورو برای دروازه‌بانی خرج شود که نیمکت نشین است. چرا یک دروازه‌بان جوان در کنار بیرانوند حضور نداشته باشد که کسب تجربه کند و برای فوتبال ما سرمایه باشد. حق رادوشوویچ است که در یک تیم فیکس بازی کند. او دروازه‌بان خوبی است اما کنار بیرانوند باید یک دروازه بان جوان ایرانی باشد.

وی اضافه کرد: بیرانوند بهترین دروازه‌بان آسیا است. او برای اولین بار در تاریخ فوتبال آسیا کاری کرد که هرگز دروازه‌بان دیگری نکرده بود. او توانست بین سه بازیکن برتر راه پیدا کند. او برای هر جوان ایرانی می‌تواند الگوی خوبی باشد و به همین خاطر به او تبریک می‌گویم.

دروازه‌بان اسبق تیم ملی فوتبال ایران اضافه کرد: باید خودمان سرمایه سازی کنیم و به زودی خبرهای خوبی را در این زمینه خواهید شنید. کشور ما پر از استعداد است و امیدوارم بتوانیم از حضور این استعدادها استفاده کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =