آغاز طرح زمستانی جمعیت هلال احمر استان زنجان

زنجان - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان، از آماده باش تیم‌های امداد و نجات زمستانی در پایگاه‌های ثابت و موقت خبرداد و گفت: طرح زمستانی این جمعیت از ۲۴ آذر تا ۲۰ اسفند سال جاری اجرا خواهد شد.

 شهرام میرزایی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در طرح زمستانی هلال احمر ۱۶ پایگاه ثابت و موقت به صورت شبانه روزی برای ارائه خدمات امدادی به مسافران و رانندگان عبوری از جاده‌های استان فعال هستند.

وی تاکید کرد: برای ارائه خدمات مطلوب علاوه بر این پایگاه ها هشت پایگاه پشتیبان نیز در شهرستان‌های استان زنجان فعال است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: ۲۵۰ نجاتگر در طرح زمستانی امسال این استان با تجهیزات کامل زمستانی فعال شده اند.

میرزایی، از فعالیت ۴۰ دستگاه خودرو در این طرح خبرداد و اظهارداشت: از این تعداد ۱۸ دستگاه آمبولانس، هشت دستگاه خودروی نجات، ۱۰ دستگاه خودروی کمک دار امداد و سایر ماشین آلات امدادی و چند منظوره است.

 وی خاطرنشان کرد: همه پایگاه‌های ثابت و موقت جمعیت هلال احمر استان زنجان به اقلام زیستی و غذایی برای در راه ماندگان و اسکان موقت تجهیز شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: نفربرهای تیپ زرهی ۲۱۶ زنجان نیز بر اساس تفاهم نامه منعقده شده به همین منظور تجهیز شده است.

میرزایی تاکید کرد: هموطنان در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث با شماره ۱۱۲ برای دریافت خدمات امداد و نجات در هر ساعت از شبانه روز می توانند تماس برقرار کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =