۴۹ شعبه اخذ رای الکترونیکی انتخابات مجلس در خرمدره پیش‌بینی شده است

زنجان - ایرنا - فرماندار خرمدره گفت: ۴۹ شعبه اخذ رای الکترونیکی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این شهرستان پیش‌بینی شده است.

حجت محمدی روز یکشنبه در گفت‌ وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: در سطح شهر خرمدره ۳۴ شعبه ثابت و یک شعبه سیار شهری، در روستاها ۱۲ شعبه ثابت و  ۲ شعبه اخذ رای سیار برای انتخابات اسفند ماه امسال پیش بینی شده است.
وی تصریح کرد: در انتخابات قبلی خرم‌دره آخرین شهرستانی بود که توانست مجوز اخذ رای مکانیزه را دریافت کرد.
فرماندار خرم‌دره تاکید کرد: شمارش آرا به صورت دستی بسیار زمان بر است اما استفاده از سیستم الکترونیکی شمارش آرا دقیق و مدت زمان را کوتاه می کند و نتایج در کمترین زمان به وزارت کشور ارسال می شود.
محمدی اظهار داشت: با تلاش های صورت گرفته امسال نیز آمادگی برگزاری انتخابات بصورت الکترونیکی را داریم و همه شعبه های اخذ رای بصورت الکترونیکی خواهد بود.
وی بیان کرد: برگزاری انتخابات بصورت الکترونیکی نیازمند زیر ساخت های مخابراتی است که با تلاش های انجام شده زیرساخت های ارتباطی برای برگزاری مهیا شده است.
فرماندار خرم‌دره خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین عوامل در برگزاری انتخابات موضوع تدارکات شعبه های اخذ رای است که برنامه ریزی های لازم برای این امر انجام شده است.
این مسؤول ادامه داد: داشتن سیستم حمل و نقل برای تدارکات و نظارت بر شعبه ها در زمان انتخابات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که در این زمینه دستگاه های اجرایی سطح شهرستان با در اختیار گذاشتن خودروهای خود همکاری لازم را با ستاد اجرایی انتخابات خواهند کرد.
فرماندار خرم‌دره خاطرنشان کرد: از دیگر موارد مهم در برگزاری انتخابات داشتن کارکنان با تجربه در ستاد برگزاری انتخابات است که به لطف خداوند همه مسؤولان برگزاری انتخابات در شهرستان تجربه برگزاری چندین انتخابات را در دوران گذشته دارند.
محمدی یادآور شد: به فضل الهی مردم ولایت‌مدار و انقلابی شهرستان خرم‌دره مانند گذشته با حضور پرشور خود در انتخابات مجلس شورای اسلامی بار دیگر مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و دشمنان اسلام خواهند زد.
این مسؤول تصریح کرد: هیات های اجرایی و نظارت بر انتخابات باید با تعامل و همکاری همدیگر در جهت هر چه بهتر برگزار شدن انتخابات و با حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای تلاش کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =