دوره‌های آموزشی کاربردی برای واحدهای صنعتی زنجان برگزار می‌شود

زنجان- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: یکی از دغدغه‌ها و رسالت‌های این شرکت، آموزش و توانمندسازی واحدهای صنعتی است که در این راستا دوره‌های ‌آموزشی کاربردی برای مدیران و کارشناسان واحدهای تولیدی و صنعتی استان برگزار می‌شود.

ایرج احمدی شامگاه شنبه با بیان این مطلب به خبرنگاران، اظهار داشت: دوره‌های آموزشی مورد نظر شرکت شهرک‌های صنعتی استان، تمام آموزش‌هایی را در بر می‌گیرد که منجر به ارتقای علمی فراگیران و توانمندسازی شاغلان واحدهای صنعتی در خصوص مسائل مدیریتی و تخصصی نظیر مسائل بازار، بهره‌وری، استانداردهای کیفی و موضوعات تخصصی صنایع شود.

وی خاطرنشان کرد: مدیران و کارشناسان مرتبط با حوزه کسب و کارهای کوچک و متوسط، صاحبان سرمایه و علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری، مخاطبان این نوع دوره‌ها هستند.

احمدی افزود: اولویت آموزش با واحدهای صنعتی و صنفی داخل شهرک‌ها و نواحی صنعتی، کسب و کارهای کوچک و متوسط خارج از شهرک‌ها و نواحی صنعتی، اعضای خوشه‌های کسب و کار، فن‌بازارها، مشاوران مستقر در مراکز خدمات فناوری و کسب و کار و اجزای شهرک‌های فناوری است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: هدف این نوع از دوره‌های آموزشی، افزایش دانش و تخصص مورد نظر در مخاطبان بوده و شامل کارآفرینی، مدیریتی، کارشناسی و مهارتی است و بنابر شرایط می‌توانند حضوری یا مجازی برگزار شوند.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت نهادهای آموزشی استان در برگزاری این دوره‌ها، اظهار داشت: خوشبختانه تعامل و همکاری مطلوبی بین شرکت شهرک‌های صنعتی و اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان وجود دارد و در تلاش هستیم تا با هم‌افزایی بیش از پیش، دوره‌های آموزشی مفید و موثری را برای جامعه هدف خود برگزار کنیم.

شهرک صنعتی استان زنجان ۸۵۰ واحد تولیدی دارد که حدود ۷۰ درصد مختص واحدهای تولیدی کوچک است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =