۲۳ آذر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۴۶
کد خبرنگار: 2503
کد خبر: 83594229
۰ نفر

برچسب‌ها

غلامی : با برتری شیرین برابر شاهین نشاط به تیم بازگشت

تهران – ایرنا- بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت:‌ با برتری شیرین و دلچسب برابر شاهین شهرداری بوشهر یک بار دیگر نشاط به تیم بازگشت.

«عارف غلامی» پس از پیروزی چهار بر یک استقلال مقابل شاهین‌شاهین شهرداری بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امشب بازی خوبی برابر حریف قعر نشین انجام دادیم و یک بار دیگر خودمان را باور کردیم.

وی افزود: در دیدار هفته گذشته تمرکز نداشتیم و تحت شعاع حواشی بودیم. در این بازی با نتیجه پرگل برنده شدیم و نشاط به تیم برگشت. از بچه‌های تیم و بزرگان باشگاه استقلال تشکر می‌کنم.

وی در پاسخ به این سوال که گویا علی فتح‌الله زاده به عنوان عضو هیات مدیره انتخاب شده است آیا شما از این موضوع خبر دارید یا خیر، تصریح کرد: هنوز خبر رسمی نشنیدم که چه کسی مدیرعامل باشگاه شده است. تاکید می‌کنم بازیکنان با نام‌های مدیران عامل کاری ندارند آنان باید بیایند شرایط را درست کنند.

غلامی در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان با شرایطی که وجود دارد قید سرمربی را زده‌اند یا خیر، تاکید کرد: نمی‌دانم چه اتفاقی می‌خواهد بیفتد ما با این بازی نشان دادیم با جدیت برای قهرمانی تلاش می‌کنیم. هر کسی می‌خواهد بیاید، مهم نیست باید به تیم کمک کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =