۲۳ آذر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۵۶
کد خبرنگار: 1239
کد خبر: 83594211
۱ نفر

برچسب‌ها

جشن آبادانی‌ها در صعود صنعت‌نفت به رده چهارم

آبادان - ایرنا - هواداران آبادانی پس از پیروزی تیم صنعت نفت و صعود این تیم به رده چهارم جدول لیگ برتر فوتبال، در خیابان‌های این شهر به شادمانی پرداختند.

به گزارش ایرنا تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عصر شنبه از هفته پانزدهم لیگ برتر توانست با یک گل ماشین سازی تبریز را شکست دهد تا با ۲۶ امتیاز به رده چهارم جدول رده بندی ای رقابت ها صعود کند.

بیش از پنج هزار هوادار آبادانی با حضور در ورزشگاه تختی آبادان از سوت آغاز تا پایان بازی، تیم صنعت نفت آبادان را یکصدا تشویق کردند و شور و هیجان خاصی را به این بازی داده بودند.

هواداران آبادانی هر قدر از زمان بازی می گذشت بی صبرانه منتظر گل پیروزی بخش تیم محبوب خود بودند تا اینکه در دقیقه ۹۴ میلاد جهانی بازیکن چپ پای تیم صنعت نفت، این خواسته آنها را برآورده کرد تا آبادان غرق در شادی شود.

با سوت پایان بازی تماشاگران آبادانی که مسرور از پیروزی غرورآفرین تیم صنعت نفت بودند یزله کنان به خیابان های اطراف ورزشگاه تختی و سپس خیابان امیری رفتند و شادی خود را با شهروندان آبادانی تقسیم کردند.

این پیروزی شور و شوق زیادی در آبادان ایجاد، و امیدواری زیادی نسبت به تیم صنعت نفت به وجود آورد. در پایان بازی نیز بازیکنان در چمن ورزشگاه باقی ماندند و همراه توپ جمع کن های ورزشگاه و برخی تماشاگران با گرفتن عکس یادگاری به شادی پرداختند.

آبادانی ها به ویژه جوانان دقایقی پس از پیروزی صنعت نفت در خیابان های مرکزی این شهر حاضر شدند و با بوق های مکرر، پیروزی تیم محبوب خود را به یکدیگر تبریک گفتند.

نصب پرچم های زرد و برزیلی بر روی خودروها، در دست داشتن تصاویر بازیکنان و سرمربی تیم صنعت نفت و همچنین پخش سرودهای شاد از جمله مظاهر شادی فوتبال دوستان آبادانی پس از برد تیم صنعت نفت بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =