سرمربی شاهین بوشهر: اتوبوسی دفاع نکردیم

تهران- ایرنا- سرمربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: همان‌طور که همه دیدند در دیدار مقابل استقلال اتوبوسی دفاع نکردیم و فقط به ضد حملات چشم ندوختیم.

«میشو کریستیچوویچ» بعد از پایان دیدار تیم‌های فوتبال استقلال تهران و شاهین بوشهر در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر که با برتری پرگل چهار بر یک به سود آبی‌پوشان پایتخت پایان یافت، اظهار داشت: باید صادق باشیم و بگوییم که استقلال تیم خوبی است و پیروز میدان هم شد.

سرمربی شاهین بوشهر افزود: همان‌طور که همه دیدند ما تلاش نکردیم مقابل دروازه‌مان اتوبوس پارک کنیم و فقط چشم به ضد حملات بدوزیم. البته استقلال شانس‌های بیشتری نسبت به ما داشت، اما تیم شاهین نیز بدون موقعیت نبود و شانس‌هایی برای گلزنی داشتیم.

وی افزود: به عنوان یک آدم ورزشی از داور بازی راضی نیستم؛ متاسفانه در دو مسابقه آخرمان، داوران نتیجه را تغییر دادند و در این مسابقه نیز یک یا دو پنالتی به سود ما گرفته نشد. البته استقلال تیم بسیار خوبی است اما اگر پنالتی ما گرفته می‌شد شاید باز هم نمی‌شد گفت پیروز میدان می‌شدیم اما وضعیت فرق می‌کرد.

کریستیچوویچ اضافه کرد: در این مسابقه استقلال مستحق پیروزی بود و می‌توانم به جرأت بگویم، استقلال بهترین تیم ایران است.

سرمربی شاهین بوشهر درباره عملکرد خط دفاعی این تیم نیز اظهار داشت: گل‌هایی که دریافت کردیم به خط دفاعی ارتباط نداشت بلکه در میانه میدان ضعیف بودیم. استقلال توپ را می‌گرفت و رو به جلو می‌آمد. قائدی در کارهای ترکیبی گل نمی‌زد و خدا استعدادی به وی داده بود که روی کارهای انفرادی گل می‌زند.

وی تأکید کرد: دروازه‌بان ما در این مسابقه عملکرد خوبی داشت و به همین دلیل نیز از او استفاده کردیم. دلیلی ندارد وقتی بازیکنی در تمرین خوب نیست در ترکیب تیم هم قرار بگیرد.

کریستیچوویچ درباره اینکه می‌تواند شاهین بوشهر را از بحران خارج کند یا خیر گفت: متاسفانه از زمانی که آمده‌ام زمان کافی در اختیار نداشتم و با تیم‌های بزرگی مثل تراکتور، استقلال، پدیده و سپاهان بازی داشتیم. داورها هم نقش زیادی در مسابقات ما داشتند. با این حال خوب بودیم و به آینده امیدوارم. با کمک کادر مدیریتی باشگاه، بازیکنان جدیدی به تیم اضافه می‌شود و در لیگ برتر می‌مانیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =