صادقی: باید مسائل استقلال برای هواداران شفاف‌سازی شود

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: مدیریت جدید استقلال به طور حتم اتفاقات بهتری را رقم خواهد زد اما به نظر من مسائل باید کمی شفاف‌سازی شود.

امیرحسین صادقی پس از برد ۴ بر یک استقلال برابر شاهین شهرداری بوشهر در هفته پانزدهم لیگ برتر اظهار داشت:استقلال تیم بزرگی است. این تیم بازی خوبی انجام داد و چه با مربی و چه بدون مربی توانست امروز چهار گل به حریفش بزند.

وی در رابطه با جدایی آندره‌آ استراماچونی افزود: حرف‌های ضد و نقیض زیادی در این باره مطرح می‌شود اما در حال حاضر شرایط به نحوی است که جابه‌جایی پول کمی سخت است اما طبق آنچه که گفته شده تا دوشنبه پول به حساب این مربی واریز خواهد شد. امیدوارم هر چه زودتر استقلال و هوادارانش به آرامش برسند.

پیشکسوت استقلال در مورد اینکه گفته می‌شود سرمربی بعدی آبی‌پوشان ایرانی است، اضافه کرد: از این مسائل اطلاعی ندارم و در باشگاه نیستم امروز هم بعد از چهار سال مدیر روابط عمومی باشگاه را دیدم و از او یک بلیت برای تماشای این دیدار گرفتم.

صادقی در رابطه با تاثیر مثبت تغییرات مدیریتی اضافه کرد: این موضوع بی تاثیر است و کمکی هم نمی‌تواند داشته باشد.

وی در رابطه با اظهارات علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرسپولیس که اعلام کرده بود کل کشور برای کمک به استقلال بسیج شده‌اند، تصریح کرد: پرسپولیس هم این شرایط را داشته و به نظر من هم استقلال و هم پرسپولیس هر دو صدمه دیده‌اند که از دید من گاف‌های مدیریتی بود. هر دو به ارگانی وابسته هستند که مسئولان آن دقت لازم را ندارند و بعد از ایجاد مشکل هم آن را گردن هواداران و مسئولان می‌اندازند. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =