۲۳ آذر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۳۴
کد خبرنگار: 2220
کد خبر: 83594159
۰ نفر

برچسب‌ها

باند پنج نفره سارقان خودرو در اهواز منهدم شد

اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز گفت: اعضای باند پنج نفره سارقان خودرو که پس از سرقت خودرو اقدام به اوراق و سپس فروش قطعات آن می‌کردند، در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ محسن دالوند افزود:در پی وقوع چند فقره سرقت خودرو و منزل در برخی از نقاط شهر اهواز، بررسی موضوع و دستگیری سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود:ماموران کلانتری ۱۳ این فرماندهی موفق شدند با انجام اقدامات اطلاعاتی اعضای یک باند پنج نفره سرقت خودرو و منزل را در خصوص سرقت‌های به وقوع پیوسته شناسایی و پس از هماهنگی مرجع قضایی،دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی اهواز گفت: در بازرسی‌ از مخفیگاه متهمان،اموال سرقتی زیادی از جمله سه دستگاه خودرو سواری پراید که به صورت کامل اوراق شده بودند، یک دستگاه موتورسیکلت، هشت حلقه لاستیک زاپاس خودرو، تلویزیون های خانگی، پمپ های آب، باتری خودرو و مقدار زیادی لوازم برقی و گازی منزل کشف و سارقان در بازجویی پلیسی به ۱۱ فقره سرقت خودرو و منزل در نقاط مختلف شهر اهواز اعتراف کردند.

وی با بیان اینکه متهمان تحویل مرجع قضایی شدند افزود: تجهیز خودرو به وسایل بازدارنده از سرقت از مهم‌ترین راهکارهای موثر در امر پیشگیری از سرقت خودرو است.

در هفته های اخیر تصاویری از سرقت خودرو در سطح کلانشهر اهواز در فضای مجازی منتشر شد که همین امر حساسیت پلیس را نسبت به دستگیری سارقان بیشتر کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =