کودک آنلاین به سلیقه کودکان متکی است

تهران - ایرنا - دبیر جشنواره کودک آنلاین گفت: در روزگاری که کارها و سفارش‌ها کوششی است، یک کار جوششی بیرون آمده که به سلیقه کودکان متکی بوده است.

سید جمال هادیان روز شنبه در آیین اختتامیه جشنواره کودک آنلاین در خصوص ویژگی های این جشنواره افزود: در روزگاری که طرح‌های فرهنگی و اقتصادی به دلیل کمبود منابع، تحریم یا دلایل دیگر عقیم می‌مانند، ایده‌ای با کمترین هزینه، بالاترین سرعت و بهره وری به نتیجه رسید.
هادیان اظهار داشت: در حین این جشنواره از هر کار سیاسی و تبلیغی حذر کردیم و دغدغه ایده پردازان این جشنواره برای راه اندازی نهضت تولید محتوا برای نوجوانان ایرانی بوده است.
وی خاطر نشان کرد: در روزگاری که کارها و سفارش ها کوششی است، یک کار جوششی بیرون آمده و به سلیقه کودکان متکی بوده است؛ از روز اول کودکان و نوجوانان سلیقه شان را به ما تحمیل کردند. اگر اثار جشنوواره متفاوت است به همین دلیل است.
وی با اشاره به این که وزیر ارتباطات صاحب این ایده بود و همیشه در این راه از ما حمایت کرده است، افزود: ما فراتر از جشنواره جلو رفتیم و تبدیل به یک جریان شدیم. ایده ها را به کسب و کار تبدیل کند. کودکآنلاین رویدادی بوده که مجموعه از ایده ها را به کسب و کار تبدیل کرده است.
رییس روابط عمومی وزارت ارتباطات تصریح کرد: از همه فعالان این حوزه دعوت می کنم که به کودک آنلاین وارد شوند چرا که این کسب و کار از جنبه های مختلف سود آور است و منفعت آن به تمام جوانان و نوجوانان می رسد.
آیین اختتامیه جشنواره کودکآنلاین عصر شنبه و با حضور وزیر ارتباطات، معاونت علمی ریاست جمهوری، معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات، دبیر جشنواره کودک آنلاین، ایرج طهماسب و مرضیه برومند در سالن شهید قندی وزارت ارتباطات برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =