۲۳ آذر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۴۳
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83594145
۰ نفر

برچسب‌ها

استانداری یزد، برتر جشنواره مدیریت شهری و روستایی کشور شد

یزد - ایرنا - با لوح تقدیری از سوی وزیر کشور، استانداری یزد در ششمین جشنواره آموزش، پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری و روستایی به عنوان استانداری برتر شناخته شد.

در این لوح تقدیر، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب به معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد آمده است: بدون تردید مطالعه و پژوهش و حرکت بر محور مدیریت دانش پایه لازمه و زیر بنای پیشرفت و توسعه همه جانبه کشور در حوزه‌های مختلف است.

همچنین در ادامه در لوح اشاره شده، تحقق این مهم در گرو هم‌افزایی و همگرایی مراکز علمی، پژوهشی و تحقیقاتی با مدیریت های اجرایی شهری و روستایی است.

در همین راستا جشنواره پژوهش، آموزش و نوآوری در مدیریت شهری و روستایی فرصتی گران بها برای ترویج گفتمان علمی و تقدیر از دستاوردها و تجربیات موفق پژوهشی و آموزشی در این عرصه است.

به گزارش شامگاه روابط عمومی استانداری یزد در ادامه آمده است، اکنون که به واسطه تلاش سازنده جناب عالی و همکاران در حوزه پژوهش و آموزش مدیریت شهری و روستایی و بنا به نظر کمیته داوران جشنواره پژوهش، آموزش و نوآوری در مدیریت  شهری و روستایی مشترک بین مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران، استانداری یزد به عنوان استانداری برتر در حوزه پژوهش و آموزش مدیریت شهری و روستایی شناخته شده است.

در پایان این لوح با  قدردانی و سپاسگزاری از مشارکت اثر بخش استانداری یزد در این جشنواره، بهروزی و توفیق روز افزونتان را از درگاه ایزد منان مسئلت شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =