نشست‌های تبیینی ابعاد فتنه آبان ۹۸ در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود

شهرکرد- ایرنا- مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۰ نشست بصیرتی پیرامون تبیین ابعاد فتنه آبان ۹۸، فتنه 88 و دی ماه 96 در شهرستان‌های این استان همزمان با هفته بصیرت برگزار می‌شود.

علی گرجی روز شنبه در دومین جلسه ستاد بزرگداشت حماسه ۹ دی اظهار داشت: از سوم تا نهم دی‌ماه با عنوان هفته بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری شده است که در راستای شکل‌گیری فتنه‌های اخیر کشور برنامه‌های بصیرتی در استان اجرا می‌شود.

وی، با اشاره به شعار امسال هفته بصیرت با عنوان مقاومت اسلامی آماج فتنه استکبار جهانی، تصریح کرد: باید نسبت به تحرکات دشمن در مناطق اسلامی و خنثی‌سازی فتنه دشمن در تضعیف جبهه مقاومت هوشیار باشیم و اجازه ندهیم دشمن میان امت اسلامی تفرقه اندازد.

گرجی از برگزاری نشست‌های تبیینی در شهرستانهای ۱۰ گانه استان در هفته بصیرت خبر داد و گفت: این نشست‌ها با حضور استادان و سخنران مطرح برگزار می‌شود تا مردم را نسبت به ابعاد فتنه اخیر دشمن بیش از پیش آگاه سازیم.

مسوول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری همچنین از برگزاری تجمع مردمی در استان همزمان با نهم دی‌ماه خبر داد و افزود: این تجمع در شهرکرد در محل مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha