شبکه‌های اجتماعی به دنبال دور کردن جوانان از انقلاب اسلامی هستند

یزد- ایرنا- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: شبکه‌های اجتماعی با برنامه سازی و پخش شایعات و رواج شبهات به دنبال دور کردن ذهن جوانان از انقلاب اسلامی هستند.

آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی روز شنبه در دیدار فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج کشور افزود: بر مسوولان و نهادهای فرهنگی و آموزشی است در برایر این توطئه دشمنان حالت تهاجمی داشته باشند.

وی ادامه داد: ما نباید در برابر فضای مجازی و اقدام فرهنگی دشمنان انفعالی عمل کنیم بلکه ضروری است با روحیه انقلابی و مدیریت جهادی  با تمام توان در راستا اهداف ولایت‌فقیه و نظام عمل کنیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان بیان داشت: اجرای برنامه‌های دقیق  برای تبیین ارزش‌ها و سیاست‌های نظام و همچنین اقدام مناسب در برابر توطئه‌های دشمنان از اساسی‌ترین نیازهای کشور است.

ناصری یزدی خاطر نشان کرد: در ۴۰ سال گذشته به رغم اهمیت موضوع اقدام قابل توجهی برای معرفی آرمان‌ها، ارزش‌ها و اقدام‌های انقلاب اسلامی در دنیا صورت نگرفته است .

وی گفت: نظام ما آرمان‌های بسیار بالایی دارد که همه نشات گرفته از اسلام ناب است ولی این دید و اهداف متعالی اصلا توسط کشورهای مختلف جهان شناخته شده نیست.

همچنین فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج از تدوین سند ملی اردوهای راهیان نور در کشور خبر داد و گفت: در این سند برای تمام دستگاه‌ها وظیفه تعیین شده است.

سرتیپ یعقوب سلیمانی  با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر ضرورت ورود محتواهای مرتبط با راهیان نور به کتاب‌ها و مدارس افزود: یکی از استان‌هایی که در راستای اردوهای راهیان نور موفق عمل کرده استان یزد بوده است.

فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج با بیان اینکه سبک اردوهای راهیان نور در مراسم رحلت حضرت امام (ره) اجرا شد ادامه داد: به‌ جهت کمی و کیفی اقدامات بسیار خوبی با وجود تمام محدودیت‌هایی که داریم انجام گرفته است.

سلیمانی اظهار داشت:  بحث گردشگری در حوزه فرهنگی و اردوهای راهیان نور به صورت ویژه مورد توجه قرار گرفته است.

از سال ۱۳۹۶  تاکنون ۳۶ هزار نفر از استان به اردوهای راهیان نور اعزام شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =