رستگاری صنعت‌نفت آبادان در وقت‌های اضافه

تهران- ایرنا- تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان با گل دقیقه ۹۴ «میلاد جهانی» ‌ برابر ماشین‌سازی به برتری یک بر صفر خانگی دست یافت.

دیدار تیم‌های فوتبال صنعت نفت آبادان و ماشین‌سازی تبریز در هفته پانزدهم لیگ برتر از ساعت ۱۶ و ۴۰ دقیقه عصر امروز در ورزشگاه تختی آبادان به قضاوت حمید حاج ملک برگزار شد.

اسکوچیچ که در سه مسابقه قبلی خود دو پیروزی و یک تساوی کسب کرده در این مسابقه از محمد دریس، سید محمد قریشی، مهدی حنفی، عبدالله ناصری، عقیل کعبی، مصطفی احمدی، جعفر سلمانی، محمود مطلق‌زاده، میلاد جهانی، مهدی مومنی(طالب ریکانی دقیقه ۶۹) و عیسی آل‌کثیر استفاده کرد.

در سوی دیگر میدان رسول خطیبی هم که مانند صنعت نفت دو پیروزی و یک تساوی از سه مسابقه قبی خود بدست آورده، در این مسابقه علیرضا حیدری، ادواردو دوسانتوس، محمد سهرابی‌نژاد(هادی چهارمیری دقیقه ۷۷)، فردین عابدینی، محمد مسلمی‌پور، احمدرضا زنده‌روح، قائم اسلامی‌خواه، بابک مرادی، محمد قادری، سامان نریمان‌جهان و علی آل‌کثیر را به میدان فرستاد.

نیمه نخست این مسابقه بدون اینکه توپی از خط دروازه‌های دو تیم عبور کند، پایان یافت تا شاید در نیمه دوم تفکرات سرمربیان صنعت نفت و ماشین‌سازی کارساز باشد.  

تا دقیقه ۹۰ این مسابقه زور هیچ کدام از دو تیم به یکدیگر نرسید اما میلاد جهانی در دقیقه چهارم وقت‌های اضافه با یک شوت محکم که به مدافعان ماشین‌سازی نیز برخورد کرد، موفق شد برای صنعت نفت آبادان گلزنی کند تا شاگردان اسکوچیچ نیم فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران را با پیروزی پشت سر بگذارند.

با این نتیجه صنعت نفت آبادان به جایگاه چهارم جدول لیگ برتر فوتبال ایران صعود کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =