خلیل‌زاده: استراماچونی دچار سو تفاهم شده است

تهران- ایرنا- سرپرست باشگاه استقلال گفت: پول در حساب آندره‌آ استراماچونی است و دلخوری وی هم ناشی از یک سوتفاهم است که به طور حتم حل می‌شود.

«اسماعیل‌ خلیل‌زاده» امروز شنبه و در گفت و گو با سایت باشگاه استقلال در واکنش به خداحافظی استراماچونی و اینکه گفته است دیگر سرمربی استقلال نیستم، با بیان این مطلب افزود: صحبت‌های استراماچونی ناشی از یک سوتفاهم است. شب گذشته هم گفتم که پول وی روز دوشنبه به حسابش واریز می‌شود. فیش منتشر شده هم نشان می‌دهد که پول در بانک سپه هست و آن پول قرار است، صبح دوشنبه در حساب او باشد.

وی تصریح کرد: بار دیگر تاکید می‌کنم که پول هنوز به حساب آندره‌آ استراماچونی واریز نشده و روز دوشنبه این پول در حساب وی است و دلخوری او هم ناشی از یک سوتفاهم است که به طور حتم حل می‌شود.

امروز آندره‌آ استراماچونی با استفاده از قابلیت «لایو استوری» در صفحه اینستاگرام همسرش گفت: بدنبال انتشار برخی اخبار غلط و گمراه کننده طی چند روز اخیر از سوی برخی از رسانه‌ها چه در ایران و چه خارج از ایران، لازم دیدم تا اینجا حاضر شده و به شرح زیر شفاف سازی کنم.

وی ادامه داد: از زمانی که بعد از بیش از ۵ ماه تلاش دوستانه در راستای حل مشکلات با سران ارشد باشگاه استقلال، مجبور به ترک تهران شدم، تک تک روزها سعی کردم تا راه حلی را برای بازگشت و از سر گرفتن کارم با استقلال و بازیکنانم و مهم‌تر از همه بودن در کنار هواداران آبی محبوبم پیدا کنم.

استراماچونی اظهار داشت: با وجود تلاش‌های زیاد و حسن نیت من، هیچ اقدام قاطعانه‌ای از سوی باشگاه انجام نشده است. با تمام احترامی که برای هواداران بزرگ استقلال و بازیکنان این تیم قائلم با کمال ناراحتی و تاسف یک بار دیگر باید بگویم و تایید کنم که در این ۹ روز هیچ چیزی به معنای واقعی کلمه هیچ چیزی تغییر نکرده است و من دیگر سرمربی استقلال نیستم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =