گل‌گهر و ذوب‌آهن به تساوی بسنده کردند

تهران-ایرنا- دیدار تیم‌های فوتبال گل‌گهر سیرجان و ذوب‌آهن اصفهان از هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

این دیدار، عصر امروز (شنبه) به میزبانی گل‌گهر برگزار شد و در نهایت گلی در برنداشت.

شاگردان «علیرضا منصوریان» دراین دیدار که در ورزشگاه «امام علی» سیرجان برگزار شد از پس حریف قعرنشین خود برنیامده و باز هم امتیاز از دست دادند. این نتیجه درحالی برای ذوب‌آن رقم خورد که این تیم نیاز مبرمی به کسب برتری داشت.

آنان درصورت برتری برابر گل گهر  می توانستند دومین  پیروزی متوالی خود را جشن بگیرند اما این گونه نشد و باز هم به روند گذشته و کسب نتایج پرنوسان خود بازگشتند.

تیم ذوب آهن با کسب یک امتیاز این دیدار ۱۵ امتیازی شد اما همچنان در جایگاه دهم باقی ماند گل گهر نیز با ثبت هفتمین تساوی خود در این فصل ۷ امتیازی شد، اما آنان نیز درجایگاه پانزدهم خود باقی ماندند.  

«سعید رحیمی مقدم» قضاوت این دیدار کم برخورد را برعهده داشت او به «مهران گلزاری» بازیکن تیم گل گهر و «حمید ملکی» بازیکن تیم ذوب آهن کارت زرد نشان داد و آنان را جریمه کرد.

ترکیب گل‌گهر:

میلاد فراهانی، علیرضا ابراهیمی، سید عبدالله حسینی، یوسف وکیا، مهران گلزاری، حسام پورهاشم، علی باقری، امین پورعلی، رضا محمودآبادی، مهرداد بایرامی و پیمان رنجبری.

ترکیب ذوب آهن:

معراج اسماعیلی، محمد نژادمهدی، وحید محمدزاده، حمید بوحمدان، محمدرضا عباسی، قاسم حدادی فر، محمدرضا خلعتبری، دانیال اسماعیلی فر، حمید ملکی، علیرضا منظمی و ارسلان مطهری.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =