۲۳ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۲۵
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83594030
۰ نفر

برچسب‌ها

صادقی: دست مدیران سایپا برای هر تصمیمی باز است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: دست مدیران سایپا برای هر تصمیمی باز است و اگر بمانم در نیم فصل دوم چند بازیکن به خدمت خواهیم گرفت تا روند خوبی را داشته باشیم.

«ابراهیم صادقی» پس از پایان بازی سایپا و پرسپولیس در هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های ایران که با شکست ۲ بر صفر تیمش به پایان رسید، اظهار داشت: نتایج سایپا تا این‌جای مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های ایران خوب نبوده اما مدیران باشگاه از من حمایت‌های لازم را انجام داده‌اند.

وی افزود: سایپا در این ۱۵ هفته نتوانسته نتایج مطلوبی را به دست آورد و مدیران باشگاه حق دارند هر تصمیمی را که بخواهند بگیرند.

سرمربی سایپا خاطرنشان کرد: سایپا نیاز به تغییرات دارد و از مدیران باشگاه ممنون هستم که برنامه‌های مرا به طور کامل فراهم کرده و امکانات لازم را در نظر گرفتند.

صادقی تصریح کرد: مقابل پرسپولیس عملکرد خوبی را نمایش گذاشتیم اما گل اولی که دریافت کردیم تمرکز تیم را به ریخت و باعث شد از نظر روحی افت کنیم.

وی تاکید کرد: دست مدیران سایپا برای هر تصمیم باز است و اگر بمانم در نیم فصل دوم چند بازیکن به خدمت خواهیم گرفت تا روند خوبی را داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در پایان گفت: باید نقاط ضعف خود را برطرف کینم تا بتوانیم در مسابقات آینده نتایج بهتری را کسب کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =