موسوی‌لاری: راه موفقیت اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس حرکت جبهه‌ای است

تهران- ایرنا- وزیر کشور دولت اصلاحات تنها راه موفقیت جریان اصلاحات در دور یازدهم انتخابات مجلس را حرکت جبهه‌ای عنوان کرد و گفت: با اتخاذ این رویکرد توانستیم در انتخابات ۹۲ تا ۹۶ نتیجه لازم را به دست آوریم.

«عبدالواحد موسوی لاری» روز یکشنبه در نشست فصلی استان‌های حزب وحدت و همکاری ملی اظهار کرد: جریان اصلاح‌طلبی توانست با جریان جبهه‌ای خود در انتخابات ریاست جمهوری، مجلس دهم و شورای اسلامی شهرها در کشور نتیجه قابل قبولی را کسب کند. در مجلس یازدهم هم بهترین راه همین رویکرد جبهه‌ای است باید منتظر ماند تا با توکل به خدا و اتحاد نیروهای اصلاح‌طلب به نتیجه برسیم.

نائب رییس شورای عالی سیاست‌گذاری جبهه اصلاح‌طلبان گفت: دو جریان اصلاح طلبی و اصولگرایی که هر دو در درون نظام هستند، حضوری فعال دارند که پس از بررسی صلاحیت‌ها لیست نامزدهای اصلاح طلبان در مراکز استانها مشخص می‌شود.

موسوی لاری با اشاره به شاخص های مثبت عملکرد اصلاح طلبان در دولت اصلاحات اظهار داشت: راهبرد اصلاح طلبان در انتخابات آینده مجلس شرکت در انتخابات و معرفی نامزدهای توانمند و کارآمد در حوزه های انتخاباتی است که نامزد واجد شرایط وجود داشته باشد.

این عضو مجمع روحانیون مبارز درباره نحوه تعیین نامزدهای تهران، اظهار کرد: هنوز جبهه اصلاح‌طلبان به یک جمع بندی خاص اجرایی نرسیده است، طرح‌هایی پیشنهاد شده که در حال بررسی است ولی می توان گفت نامزدهای تهران براساس شاخص‌هایی چون تجربه نمایندگی، مدیریت اجرایی، تخصص، سابقه و تدین  و از این قبیل موارد تعیین می‌شوند.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha