همان همیشگی؛ پارس نبرد و نفت نباخت

تهران- ایرنا- نفت مسجد سلیمان در هجدهمین بازی رسمی خود شکست نخورد و این بار تیم پارس جنوبی را در دقیقه ۹۳ متوقف کرد و اجازه نداد تا تیم فراز کمالوند به دومین پیروزی این فصل خود برسد.

هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشورمان امروز با انجام چند دیدار پیگیری شد که در یکی از مسابقات تیم پارس جنوبی جم در ورزشگاه تختی جم میزبان نفت مسجد سلیمان بود که این دیدار با تساوی یک بر یک به اتمام رسید.

گل اول این بازی در دقیقه پنج توسط پوریا آریا کیا روی پاس محمد ابراهیمی زده برای پارس زده شد. آنها تا دقیقه ۹۳ جانانه از گل زده خود دفاع کردند ولی سرانجام مقاومتشان شکست. جایی که ارسال میثم نقی‌زاده با ضربه سر میرهادی میرجوان همراه شد و این بازیکن تعویضی موفق شد دروازه تیم سابق خود را باز کند و مانند هفته قبل به داد تیمش برسد.

شاگردان فراز کمالوند برای دهمین هفته پیاپی در کسب برد ناکام ماندند و با ۱۱ امتیاز در رده سیزدهم قرار گرفتند. در سوی مقابل نیز تیم مهدی تارتار برای هجدهمین هفته پیاپی در لیگ و جام حذفی شکست نخوردند. آنها با ۱۱ تساوی و ۴ برد به کار خود در نیم فصل اول پایان دادند و حالا با ۲۳ امتیاز موقتا در رده پنجم جای گرفتند. این تیم در هفته پایانی لیگ قبل و ۲ بازی جام حذفی نیز شکست نخورده است.

تارتار که مقابل تیم سابق خود به میدان می‌رفت تیم خود را با تغییراتی به میدان فرستاده بود. آنها چند بار تا آستانه رسیدن به گل تساوی بودند اما این اتفاق تا دقیقه ۹۳ رخ نداد. در سوی مقابل مهمترین تغییر پارس حضور حاج‌محمد به جای خسوس در درون دروازه بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =