تقی زاده: بدهی ۱۵ ساله موضوع جلسه واگذاری سرخابی‌ها بود

تهران- ایرنا- معاون وزیر ورزش و جوانان گفت : بدهی‌ها و جرایم مالیاتی حداقل پانزده سال اخیر موضوع مهم جلسه واگذاری دو تیم استقلال و پرسپولیس بود.

جمشید تقی زاده در گزارش خود به مسعود سلطانی‌فر در شورای معاونین وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: با محوریت سازمان خصوصی سازی، جلسه واگذاری دو باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس برگزار شد.

معاون وزیر افزود: از جمله مصوبات مهم این جلسه این بود که مقرر شد هیات مدیره دو شرکت استقلال و پرسپولیس صورت‌های مالی خود را برای بررسی و تصویب به سازمان حسابرسی ارایه کنند.

وی گفت: بدهی های مالیاتی حداقل پانزده سال اخیر موضوع مهم جلسه واگذاری دو تیم استقلال و پرسپولیس بود و متاسفانه به دلیل سهل انگاری و کوتاهی صورت گرفته جرایم مالیاتی سنگینی بر دو باشگاه تحمیل شده است و مقرر شد هر دو شرکت نسبت به پیگیری های ویژه برای اخذ نتیجه به بدهی مالیاتی، اعمال ماده ۲۵۱ مکرر، اقدام و نتیجه آن در جلسه آینده ارایه شود.

تقی زاده افزود: مطابق بررسی‌های صورت گرفته برخی دارایی‌های دو باشگاه بخصوص پرسپولیس هنوز بنام افراد است و مقرر شد با قید فوریت پیگیری‌های لازم برای رفع آن صورت بگیرد و نتیجه ظرف دو هفته اعلام شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =