انصاری‌فرد: وزیر ورزش گفت یک ریال هم به سرخآبی‌ها کمک نمی‌کند

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه وزیر ورزش و جوانان تاکید کرده که حتی یک ریال هم به سرخآبی‌ها کمک نخواهد کرفد، گفت: با برانکو برای طلبش به طور جدی مذاکره می‌کنیم و مطمئنم که به توافق خواهیم رسید.

محمد حسن انصاری‌فرد بعد از پیروزی ۲ بر صفر پرسپولیس مقابل سایپا اظهار داشت: خدا را شکر بچه‌ها مزد زحمات خودشان و همکاری‌شان را گرفتند. بازیکنان از فصل قبل طلب داشتند اما مدارا کردند؛ سرمربی ما هم همین طور. ما یک تیم کامل از مدیریت و کادر فنی تا بازیکنان و به خصوص هواداران هستیم و امیدواریم با همین روند به کارمان ادامه دهیم.

وی در پاسخ به این سوال که وزارت ورزش برای آنها جهت خرید بازیکن خارجی سقف تعیین کرده یا خیر خاطرنشان کرد: نه اصلا وزارت ورزش برای ما سقف هزینه تعیین نکرده است. این مساله صحت ندارد و شایعه است. ما روی بازیکنان خارجی کار می‌کنیم و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

مدیرعامل پرسپولیس درباره ناراحتی هواداران پرسپولیس از صحبت‌های محمد مهدی نبی در برنامه تلویزیونی گفت: حقیقتا مصاحبه آقای نبی را ندیدم و نمی‌دانم چه گفته است. وزارت ورزش متولی هر ۲ تیم است. از لحاظ مالی نمی‌توانند کمکی کنند. روز اول هم وزیر گفت نمی‌توانیم یک ریال کمک کنیم اما از نظر معنوی مورد حمایت قرار خواهیم گرفت. بحث استراماچونی وظیفه وزارت ورزش هست که این کار را انجام بدهد و به نظرم درست است. اما اینکه پولی پرداخت شود، صحت ندارد.

وی درباره جدب مهره خارجی اذعان داشت: با یک نفر به توافق رسیدیم.

انصاری‌فرد درباره مذاکره با برانکو برای طلبش بیان داشت: با برانکو جدی در حال صحبت هستیم. هیچ‌گونه شکایتی نکردیم و مطمئنم به توافق می‌رسیم.

وی درباره طلب بشار رسن تصریح کرد: بشار رسن خیلی از ما طلب دارد ولی خیلی معرفت به خرج داده است. وظیفه داریم مساله او را حل کنیم و پولش را بدهیم.

انصاری‌فرد در پایان درباره مشخص شدن لیست خروجی پرسپولیس گفت: خروجی داده نشده و همه چیز در نیم‌فصل مشخص خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha