۲۳ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۴۰
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 83593993
۰ نفر

برچسب‌ها

جریمه ۴۵۸ میلیون ریال محتکر و عرضه کننده دارو ولوازم آرایش قاچاق

 رشت - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از جریمه ۴۵۸ میلیون ریالی برای برای یک صاحب انبار و نیز عرضه کننده دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در استان خبر داد.

منصور انصاری عصر شنبه در گفت و گو با  خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی طی بازرسی از یک واحد عطاری تعداد چهار هزار و ۴۰۰ عدد قرص ترامادول و متادون قاچاق کشف  کردند که  پرونده  این متهم به یکی از شعب تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد.

 وی تصریح کرد : با رسیدگی  به این پرونده؛ علاوه بر ضبط کالای کشف شده، متخلف به پرداخت بیش از ۲۶۴ میلیون ریالجزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم  شد.

وی ادامه داد : همچنین ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی،  طی بازرسی از یک انبار؛  تعدادی لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق به ارزش ۶۶  میلیون ریال کشف  کردند.

 انصاری گفت:  در همین راستا این پرونده در دستور کار یکی از شعب قرار گرفت که پس از رسیدگی به پرونده و دریافت پاسخ استعلام از معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان مبنی بر فقدان صلاحیت مصرف انسانی کالاهای  کشف شده، متخلف علاوه بر ضبط و دستور امحای کالای کشف شده  به پرداخت بیش از ۱۹۴ میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم و رای اجرا شد.

 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =