خواسته‌های سلطانی‌فر از سرپرست معاونت ورزش قهرمانی

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان با اشاره به انتصاب سرپرست معاونت توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی این وزارتخانه تاکید کرد: مهم‌ترین خواسته‌هایم از مهدی علی‌نژاد موفقیت در المپیک و پارالمپیک، صعود تیم ملی و تیم امید به جام جهانی و المپیک و واگذاری استقلال و پرسپولیس است.

«مسعود سلطانی‌فر» در نشست معاونان وزارت ورزش با معرفی «مهدی علی‌نژاد» به عنوان سرپرست جدید معاونت قهرمانی اظهار داشت: ایده و برنامه‌ام از زمان معرفی به مجلس شورای اسلامی برای تصدی پست وزارت، جوانگرایی و تغییر نسل مدیریتی ورزش کشور بود و در این مدت توانستم میانگین سن مدیریتی ورزش کشور را تا حدود زیادی بخصوص در استان‌ها کاهش دهم.

وی ادامه داد: سیاست ما جوانگرایی و معرفی نسل مدیریتی جدید برای ورزش کشور است. علی‌نژاد کارنامه خوبی در ووشو داشته است و با حمایت همه معاونان، مدیران ستادی و استانی و روسای فدراسیون‌ها موفق می‌شود.

وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد: در گفت‌وگوهایی که با علی‌نژاد داشتم، برنامه‌های مهم ورزش کشور را مطرح و بر آن تاکید کردم. مهم‌ترین خواسته‌هایم از وی موفقیت در المپیک و پارالمپیک، صعود تیم ملی و تیم امید به جام جهانی و المپیک و واگذاری استقلال و پرسپولیس است.

وی افزود: نظارت بر فدراسیون‌ها، نظارت و کنترل ۲۶ هزار باشگاه ورزشی بخش خصوصی، شورای برون‌مرزی و رعایت اقتصاد مقاومتی و صرفه‌جویی و جلوگیری از اعزام‌های غیر ضروری و رسیدگی و توجه به هیات‌های ورزشی از دیگر موارد مهم مورد توجه و تاکید وزیر ورزش و جوانان است.

وزیر ورزش و جوانان از خدمات «محمدرضا داورزنی» در ۳۵ ماه مسوولیت این بخش تشکر کرد و گفت: از عملکرد وی رضایت دارم و امیدوارم در والیبال کشور همچنان موفق باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =