۲۳ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۰۰
کد خبرنگار: 1434
کد خبر: 83593922
۲ نفر

برچسب‌ها

۲ بیمارمصرف کننده کیک حاوی قرص در عسلویه درمان شدند

بوشهر - ایرنا - رئیس بیمارستان تامین اجتماعی عسلویه گفت: ۲ بیمار مراجعه کننده که کیک حاوی قرص مصرف کرده بودند، در این بیمارستان خدمات درمانی دریافت کردند.

خشایار وطن خواه روز شنبه درگفت وگو با ایرنا افزود:  این ۲ بیمار صبح امروز به اورژانس بیمارستان تامین اجتماعی عسلویه مراجعه و ویزیت شدند.

وی بیان کرد: این ۲ بیمار با نظر پزشک چند ساعت تحت درمان بودند و با حال عمومی خوب از بیمارستان مرخص شدند.

 رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: از شب گذشته تاکنون ۲ مورد کیک حاوی قرص در روستای هاله شهر بیدخون از سوی شهروندان مشاهده شد و برای تشخیص نوع قرص از سوی مسوولان به مرکز بهداشت  ارسال شدند.

جاسم زارعی افزود: شهروندان در صورت مشاهده هر نوع مشکوکی در کیک‌ها با سامانه ١٩٠، مراکز جامع سلامت شهری و یا خانه های بهداشت روستایی گزارش دهند و نمونه‌های کیک‌ها را نیز با خود به همراه داشته باشند.

 وی گفت: شهروندان از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنند و از هرگونه خرید از دست‌فروشان خودداری کنند.

معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز گفت: منشا کیک‌های حاوی قرص تا حدی مشخص شده و پیگیری‌ها ادامه دارد و در یکی از کشورهای همسایه نیز این مورد دیده شده است.

ایرج حریرچی افزود: در مورد این کیک ها مشخص شده که در هیچ کارخانه یا شرکت توزیع کیک این اتفاق رخ نداده و امکان ندارد در فرایند پخت کیک در حرارت بالا قرص ها سالم بماند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =