۲۳ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۰۵
کد خبرنگار: 2839
کد خبر: 83593890
۰ نفر

برچسب‌ها

واحد صنفی متخلف در فسا تعطیل شد

شیراز-ایرنا-معاون بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: یک واحد کافی شاپ در شهرستان فسا به دلیل رعایت نکردن موازین بهداشتی و بی توجهی به توصیه‌های کارشناسان در این زمینه، تعطیل شد.

جلال کریمی، شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: بازرسان بهداشت محیط مرکز توسعه سلامت فسا این واحد صنفی را در راستای اجرای مقررات اصلاح ماده ۱۳ قانون مواد خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی و همچنین کنترل و نظارت بر اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی، به دلیل عدم رعایت مقررات بهداشتی تعطیل کردند.

وی بیان کرد: بازرسان از اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی و کافی شاپ‌ها به صورت مستمر بازدید می‌کنند و پس از دریافت شکایت‌های مردمی نیز با حساسیت بیشتری اماکن متخلف را مورد بررسی قرار می‌دهند.

او گفت: تمام متصدیان واحدهای صفنی ملزم به رعایت قوانین و مقررات بهداشتی در اماکن تهیه و توزیع مواد خوراکی هستند و مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی، موضوع را گزارش دهند و بی شک کارشناسان بهداشت محیط با متولیان اماکن متخلف برخورد و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری می‌کنند، همچنین پرونده متخلفان برای پیگیری و برخورد قانونی به مرجع قضایی ارجاع داده می‌شود.

شهرستان فسا در فاصله ۱۳۰ کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار دارد.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =