شهردار جدید سروآباد معرفی شد

سنندج - ایرنا - بهمن مردانیا استاندار کردستان به پیشنهاد اعضای شورای اسلامی شهر سروآباد در حکمی سالار محمدی را به عنوان شهردار جدید این شهر منصوب کرد.

آیین تودیع و معارفه شهردار سروآباد روز شنبه با حضور فرماندار و اعضای شورای اسلامی و جمعی از مسوولان محلی این شهر در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد و ابتدا از زحمات ستار عبدی سرپرست شهرداری تقدیر سپس سالار محمدی به عنوان شهردار جدید معرفی شد.

فرماندار سروآباد در این مراسم با تقدیر از خدمات سرپرست شهرداری سروآباد بر لزوم حمایت از شهردار جدید تاکید کرد و گفت: حل مشکلات مهم شهر و شهروندان باید در اولویت کاری شهردار جدید باشد.

کامیار میرزایی افزود: سروآباد یکی از شهرهای کوچک کردستان است که دارای شهروندانی مهمان نواز، خونگرم و انقلابی و متدین بوده و خدمتگزاری به آنها افتخاری بزرگ است.

وی یادآور شد: شهرداری سروآباد به عنوان مرکز شهرستان با مشکلاتی نظیر کمبود فضای سبز، نبود پارک مناسب، درآمد ثابت و بدهی‌های معوقه روبه‌رو است که انتظار می رود شهردار جدید با تعامل و همفکری با مجموعه شورای اسلامی و سایر ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان نسبت به رفع این مشکلات اقدام کند.

سالار محمدی از نیروهای بومی و اهل روستای احمدآباد بخش مرکزی شهرستان سروآباد دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت است.

فرزاد اخترکاوان شهردار سابق هفتم مهر ۹۷ به عنوان شهردار سروآباد معرفی شد اما بعد از ۹ ماه خدمت از سمت خود استعفا کرد و از آن زمان تاکنون شهرداری سروآباد به صورت سرپرستی اداره شده است.

شهر سروآباد مرکز این شهرستان دارای پنج عضو اصلی و ۲ عضو علی البدل در شورای اسلامی است.

شهرستان سروآباد با ۲ بخش مرکزی و هورامان و جمعیتی افزون بر ۵۲ هزار نفر در فاصله ۹۰ کیلومتری از سنندج مرکز استان کردستان واقع شده و ۲۴ کیلومتر مرز با کشور عراق دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =