۲۳ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۴۵
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 83593877
۰ نفر

برچسب‌ها

 ۳ لیدر اغتشاشات در شهریار دستگیر شدند

تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی غرب استان تهران، از شناسایی سه نفر از لیدرها و عاملان اصلی اغتشاشات آبان ماه در شهریار خبر داد که طی یک عملیات پیچیده اطلاعاتی و پلیسی دستگیر شدند.

به گزارش روز شنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ، سردار محسن خانچرلی در این باره اظهار داشت: در ادامه شناسایی عناصر اصلی اغتشاشات و اخلالگران نظم عمومی که با سوء استفاده و موج سواری بر اعتراضات مردمی درخصوص طرح سهمیه بندی بنزین اقدام به تخریب و آتش زدن سازمان یافته اموال و اماکن عمومی و دولتی و تعرض به جان و مال مردم کردند، روز گذشته طی یک عملیات پیچیده اطلاعاتی و پلیسی سه نفر دیگر از این افراد در مخفیگاه های خود شناسایی و دستگیر شدند.

وی تخریب و آتش زدن تعدادی بانک، پمپ بنزین، تخریب دفاتر ائمه جمعه، مسدود کردن تعدادی از خیابان ها و تحریک مردم به تجمعات غیر قانونی و اقدامات هنجارشکنانه در شهرستان شهریار را از جمله اتهامات متهمان دستگیر شده عنوان کرد.

خانچرلی خاطر نشان کرد: متهمان در مواجهه با اسناد و مدارک پلیسی به تخریب و آتش زدن اموال و اماکن دولتی و تحریک مردم به منظور اخلال در نظم عمومی اعتراف کرده و به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =