مطالبات کارکنان واحد تهران مرکزی دانشگاه آزاد پیگیری می‌شود

تهران- ایرنا- مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل واحد تهران مرکزی گفت: مطالبات کارکنان واحد دانشگاهی تهران مرکزی با حضور رئیس واحد این دانشگاه در هفته جاری پی‌گیری می‌شود.

محمد مطیعی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش درباره تجمع اعتراضی امروز کارکنان این واحد دانشگاهی اظهار کرد: امروز عده ای از کارکنان مطالبات مالی و حقوقی خود را عنوان کردند.

وی افزود: سیدمحمودرضا آقامیری رئیس واحد تهران مرکزی در جمع کارکنان حاضر شد و پس از شنیدن مطالبات و نیازهای آنها قرار شد که این مطالبات به صورت مکتوب به دست آقامیری برسد تا به آن رسیدگی شود.

صبح امروز بیش از یکصد و پنجاه نفر از کارکنان دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز برای بیان مطالبات خود در محوطه این دانشگاه دست به تجمع اعتراضی زدند.

به گفته مدیر کل روابط عمومی واحد تهران مرکزی دانشگاه آزاد، نمایندگان کارکنان پیگیر مطالبات هستند و رئیس واحد تهران مرکز نیز از آنها برای بیان این مطالبات تشکر کرد و مقرر شد در هفته جاری نتیجه بررسی‌ها به اطلاع آنها برسد.

مطیعی همچنین ضمن تکذیب خبر برخی از خبرگزاری‌ها مبنی بر اینکه کسر حقوق دلیل تجمع این کارکنان است، خاطرنشان کرد: در این جلسات هیچ صحبتی از کسر حقوق کارکنان نبوده است.

وی درباره ابلاغ بخشنامه‌ای برای کسر حقوق کارکنان نیز توضیح داد: هنوز بخشنامه‌ای به واحدها ابلاغ نشده که موارد آن اجرایی شود. تمرکز اصلی این اعتراض بر بخشنامه نبوده بلکه مطالبات مالی کارمندان دلیل اصلی بوده که البته شاید خبر بخشنامه هم باعث شده این اعتراض‌ها شکل گیرد./

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =