هیچ سورپرایزی بالاتر از حفظ سلامت مردم نیست

تهران- ایرنا- محمدجواد آذری جهرمی در افتتاحیه تهران هوشمند ضمن اعلام این که برای مردم سورپرایزی تدارک دیده‌اند به این نکته اشاره کرد که با استفاده از ناوگان برقی، سعی دارند سهمی در کاهش آلودگی هوا داشته باشند. وزیر ارتباطات در این مراسم گفت: هیچ سورپرایزی بالاتر از حفظ سلامت مردم نیست.

پس از این که وزیر ارتباطات روز پنجشنبه از پهپادهای پستی و قابلیت‌هایی که این دستگاه مدرن می‌تواند داشته باشد رونمایی کرد، صبح امروز ناوگان برقی شبکه پستی کشور با حضور آذری جهرمی، حسین‌نعمتی معاون وزیر؛ رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت ملی پست و سایر مدیران ارشد شرکت‌های تابعه وزارت ارتباطات در ورودی عمارت کلاه فرنگی رونمایی شد.
شرکت ملی پست نیز در اکانت توئیتری خود اعلام کرد آذری جهرمی در مراسم رونمایی از این ناوگان گفت: هیچ سورپرایزی بالاتر از گام برداشتن در راستای حفظ سلامت مردم نیست، امروز پست پلاس خدمات دوستدار محیط زیست ارائه می‌دهد.
وی همچنین افزود: تا پیش از دهه فجر آلوده‌ترین منطقه تهران مجهز به ناوگان برقی پست خواهد شد. در این ناوگان ۱۰ خودرو برقی، ۲۰۰ موتور و ۵۰ دوچرخه به کار گرفته خواهد شد.
این ناوگان که شامل پهپاد، دوچرخه، موتور و ماشین برقی است علاوه بر کاهش آلودگی هوا به مدرن شدن خدمات پستی کشور کمک خواهد کرد.

با راه اندازی نخستین پهپاد پستی ناوگان هوایی پست دوباره زنده شد و با اولویت در خدمت هلال احمر و اورژانس قرار می‌گیرد تا به نیازهای دارو و درمان بیماران نیز کمک کند.
وزیر ارتباطات با بیان اینکه اگر پروژه پهپاد پستی در کشور خارجی انجام می‌شد جوانان ما حسرت می‌خوردند، تصریح کرد: پروژه پهپاد پستی به دست جوانان خلاق ایرانی انجام شده است و ما با جدیت این پروژه را پیگیری می‌کنیم و با نظر خواهی از مردم اسم مناسبی را برای نخستین پهپاد  پستی انتخاب خواهیم کرد.
آذری جهرمی تصریح کرد: پست پلاس به صورت پایلوت در یک منطقه از تهران اجرا می‌شود و با بررسی نتیجه آن در بقیه مناطق تهران و کشور نیز پیاده سازی خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =