هیات داوران نخستین جشنواره ملی آواها و نواهای ایثار معرفی شدند

تهران- ایرنا- با حکم دبیر نخستین جشنواره ملی آواها و نماهای ایثار، هیات داوران نخستین جشنواره ملی آواها و نواهای ایثار معرفی شدند.

به گزارش روز شنبه «ایثار»، سید مرتضی حسینی با اعلام این خبر گفت: شهرام مظلومی، سید حمیدرضا حسینی، احمد صدری، حسین دی پیر و محمد لارتی به عنوان داوران نخستین جشنواره ملی آواها و نواهای ایثار معرفی شدند.
دبیر نخستین جشنواره ملی آواها و نماهای ایثار ادامه داد: شهرام مظلومی آهنگساز و رئیس شورای نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی و سرود صدا وسیما، سید حمیدرضا حسینی شاعر، ترانه‌سرا و آهنگساز و مدیر موسیقی دفتر امور استان‌های صداوسیما، احمد صدری پژوهشگر، نویسنده، مؤلف حوزه فرهنگ و هنر موسیقی و قائم مقام گروه موسیقی فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی، حسین دی پیر پژوهشگر، مؤلف، مربی و آهنگساز سرود و عضو شورای سیاست‌گذاری سرود بسیج هنرمندان و محمد لارتی آهنگساز، پژوهشگر و تنظیم‌کننده موسیقی و رییس اداره هنرهای نمایشی و آوایی بنیاد شهید و امور ایثارگران رسماً فعالیت خود را به عنوان داوران جشنواره ملی آواها و نماهای ایثار آغاز کردند و آثار راه یافته به بخش‌های نهایی و برگزیدگان را معرفی خواهند کرد.
مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان گفت: آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی آواها و نماهای ایثار، از نهم تا دوازدهم دی ماه سال جاری به میزبانی استان بوشهر برگزار می‌شود.

تقدیر از بنیاد شهید و امور ایثارگران در اجلاس سراسری نماز

عملکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران در بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز از بین دستگاه‌های عضو گروه اجتماعی، خدماتی و رفاهی، شایسته تقدیر معرفی شد.

بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز با قرائت پیام مقام معظم رهبری توسط نماینده ولی فقیه در استان گلستان و سخنرانی رییس قوه قضائیه به عنوان مهمان ویژه اجلاس و با حضور جمعی از مسئولان کشوری و لشکری از جمله حجت الاسلام کاویانی راد معاون فرهنگی و آموزشی و رییس شورای اقامه نماز بنیاد شهید و امور ایثارگران، عباس کاهه مدیرکل دفتر نمایندگی ولی فقیه و دبیر ستاد اقامه نماز بنیاد و اسرافیل وزیری مدیرکل بنیاد استان گلستان برگزار شد.
هیات ارزیابی و داوری بر اساس عملکرد سال ۱۳۹۷ دستگاه‌های اجرایی کشور را در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز بر اساس مأموریت و تکالیف حاکمیتی و قانونی و برنامه‌های مصوب هر یک از دستگاه‌ها مورد ارزیابی قرار داده و بنیاد شهید و امور ایثارگران از حیث فعالیت‌های گسترده در سه راهبرد «مدیریتی ـ تمهیدی»، «آموزشی ـ پژوهشی» و «فرهنگی ـ تبلیغی» شایسته تقدیر معرفی شد.
در این مراسم یک جلد قرآن کریم به همراه لوح تقدیر و انگشتر متبرک مقام معظم رهبری توسط حجت‌الاسلام‌ و المسلمین قرائتی رییس ستاد اقامه نماز کشور به نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران اهدا شد.

چهارصد و بیست و پنجمین شماره هفته‌نامه حیات طیبه بنیاد شهید منتشر شد

چهارصد و بیست و پنجمین شماره نشریه «حیات طیبه» با مطالبی چون «اگر تحقیق را جدی نگیریم باید چشم به منابع خارجی بدوزیم»، «تصویب اولویت‌های پژوهشی بنیاد شهید و امور ایثارگران»، «شخصیت اندیشه پرداز در رکاب امام خمینی (ره)»، «الزامات موفقیت فرزندان ایثارگران در میدان رقابت‌های علمی»، «محصولات صنعتی یک کارآفرین جانباز در بازارهای اروپا و آسیا»، «نقش پژوهش در توسعه فرهنگ ایثار و شهادت»، «یک روز تاریخی برای تجلیل از پایمردی یک شهر»، «آغاز صدور حکمت کارت برای خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران»، «۹۰ درصد قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران اجرا شده است»، «دومین همایش ملی ایثار اجتماعی برگزار می‌شود»، «رفع موانع صدور گواهی و مدارک فارغ‌التحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر در مراکز علمی کاربردی»، «مرکز توانبخشی سالمندان ایثار خراسان رضوی به بهره‌برداری رسید» و «برگزاری کمیسیون پزشکی در ۴ استان» منتشر شده است.
نشریه حیات طیبه به صاحب‌امتیازی بنیاد شهید و امور ایثارگران منتشر می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =