۲۳ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۰۳
کد خبرنگار: 2969
کد خبر: 83593790
۰ نفر

برچسب‌ها

اعطای عالیترین نشان مسلمانان روسیه به سفیر ایران

مسکو - ایرنا - رئیس شورای مفتیان روسیه در ملاقات با مهدی سنایی سفیر کشورمان در روسیه با اشاره به تلاش‌ها و اقداماتی که طی شش سال گذشته در جهت تقویت فعالیت‌های دینی و اسلامی در روسیه صورت گرفته از کمک‌ها و مساعدت‌های سفیر کشورمان در روسیه در جهت ایجاد الفت و همبستگی مسلمانان روسیه قدردانی کرد.

به گزارش روز شنبه خبرنگار ایرنا از مسکو،شیخ راویل عین الدین در این دیدار اظهار داشت: اعتقاد دارم دو کشور ایران و روسیه در مقابل سیاست‌های زورگویانه آمریکا تسلیم نخواهند شد؛ ما خواهان جهان چند قطبی توام با عدالت هستیم و دو کشور باید در برابر سیاست‌های خصمانه و امپریالیستی مقاومت کنند.

وی در ادامه خطاب به سفیر ایران گفت: ما دوستی با دوستانمان در ایران و تلاش ها و کمک های بیدریغ شما را فراموش نخواهیم کرد.
سفیر کشورمان هم ضمن تشکر از شیخ راویل عین الدین رهبر مسلمانان روسیه به خاطر برگزاری این مراسم گفت: دوستی شما باعث شد تا بتوانیم با مسمانان روسیه روابط گسترده تری برقرار کنیم ضمن اینکه رابطه خوبی که شما با رئیس جمهور روسیه دارید و رویکردهای قابل تحسین شما برای نزدیکی مذاهب از طریق برگزاری گفت وگوهای بین المذاهب و تلاشهایی که برای صلح در منطقه می‌کنید، قابل تقدیر است.

در این دیدار رییس شورای مفتیان روسیه تقدیر نامه این شورا را به همراه مدال افتخار " فخر" را به سفیر کشورمان اهدا کرد.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =