راهداری زمستانی در آذربایجان‌شرقی آغاز شد

تبریز- ایرنا - طرح ترافیکی و راهداری زمستانی سال ۱۳۹۸ استان آذربایجان‌شرقی با انجام رزمایشی با حضور نیروهای پلیس راه، هلال احمر، اورژانس، شرکت گاز و امدادخودرو آغاز شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در این رزمایش با اشاره به اینکه راهداری زمستانی نیازمند همکاری ارگانهای ذیربط می باشد گفت: با تجهیز ۴۶۶ دستگاه ماشین آلات مختلف سبک و سنگین برای راهداری زمستانی شامل بلدوزر, لودر, گریدر, برف خور نمک پاش و سایر ماشین آلات این اداره کل آماده ارائه خدمات به مسافران هستیم.

اورجعلی علیزاده افزود: تعداد ۱۱۰۰ نفر از عوامل راهداری زمستانی شامل نیروی انسانی ثابت و فصلی و پشتیبان در۵۰ باب راهدارخانه ثابت و موقت برای خدمات رسانی به کاربران جاده ای ساماندهی شده اند.

وی همچنین از تشکیل قرارگاه حمل و نقل و راهداری زمستانی در این اداره کل برای برنامه ریزی و هماهنگی اجرای عملیات راهداری زمستانی خبرداد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی نیز در این رزمایش با آرزوی زمستانی پر بارش برای کشور و استان برآمادگی دستگاه های مسوول در اجرای مطلوب طرح ترافیکی زمستانی سالجاری تاکید کرد.

سردارعلی محمدی افزود: هماهنگی دستگاه های ذی ربط در ارتقای ایمنی تردد جاده ای بسیا رمهم است و باتوجه به کاهش آمار تلفات جاده ای در سالجاری در استان باید تلاش برای ادامه این روند درسه ماهه آخرسال ادامه یابد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =